04. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Daila, Veronika
Sākuma lapa » Sabiedrība » No Vienotības izstājas 18 biedri
No Vienotības izstājas 18 biedri
Autors: BNA / 4. janvāris 2016, 12:20
Sakarā ar partijas "Vienotība" Saldus nodaļas vadītāja Didža Konuševska darbībām no partijas "Vienotība" izstājas 18 partijas Saldus nodaļas biedri, teikts šo biedru paziņojumā.


Iesniegumā partijas vadībai nodaļu pametušie biedri skaidro, ka ar nožēlu atzīst, ka partija "Vienotība" pēdējā laikā no vienotas un spēcīgas organizācijas ir kļuvusi par ļoti dažādi domājošu cilvēku apvienību, kas vairumā gadījumu savu spēku un enerģiju velta savstarpējos partijas biedru strīdos un intrigās.

Tiek minēts arī, ka partijas darbība ir kļuvusi ļoti neefektīva - tās biedri nespēj vienoties ne par kopīgiem mērķiem, ne par vienotu rīcību.

Tiek ziņots, ka aizgājušajiem biedriem nav pieņemama Konuševska rīcība un viņa izdarītie pārkāpumi, ko atklājis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB).

KNAB 2015.gada septembrī informēja, ka Konuševskim piemērots 200 eiro sods par Interešu konflikta novēršanas likuma pārkāpumu. Konuševskis bija Saldus novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks un SIA „Saldus būve” dalībnieks, bet laika periodā no 2013.gada 31.maija līdz 2015.gada 30.aprīlim šis uzņēmums saņēma pasūtījumus Saldus novada pašvaldības vajadzībām un finanšu līdzekļus bez atklāta konkursa.

“Līdz ar to, izvērtējot situāciju partijā un Saldus nodaļā kopumā, mēs paziņojam par savas darbības pārtraukšanu partijā "Vienotība"," teikts biedru paziņojumā.

Jau vēstīts, ka domstarpības pēdējā laikā valdījušas arī “Vienotības” Saeimas frakcijā, vairāki frakcijas deputāti neatbalsta partijas līderes Solvitas Āboltiņas virzīšanu premjera amatam, lai gan viņa ieguva valdes un frakcijas balsu vairākumu.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: "Vienotība"

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats