29. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas:
Sākuma lapa » Sabiedrība » Ušakovs : Varas degradācija Latvijā strauji uzņem apgriezienus
Ušakovs : Varas degradācija Latvijā strauji uzņem apgriezienus
Autors: BNA / 7. decembris 2015, 15:02
Rīgas mērs Nils Ušakovs veltījis asu kritiku nu jau bijušajai Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai, norādot, ka valsts prezidentam Raimondam Vējonim vajadzētu uzņemties jaunās valdības veidošana, nepieļaujot, ka varas degradācijas process kļūs neatgriezenisks.


"Varas degradācija Latvijā strauji uzņem apgriezienus. Aizgājušās valdības darbu raksturo nebeidzamas intrigas, neiedomājama augstprātība pret valsts iedzīvotājiem, pilnīga nevērība pret savas valsts interesēm, kā arī ārkārtīga korupcija," sociālajā tīkla "Facebook" raksta Ušakovs.

Rīgas mērs uzsver, ka par šīs valdības fināla akordu kļuva ministru atalgojuma pacelšana par 800 eiro, kamēr bērnu pabalsti tika celti par nieka dažiem eiro. Premjera atkāpšanās, jo īpaši veids, kādā tā notika, kļuva par loģisku noslēgumu visam šīs valdības darbam.

Viņš norāda, ka varas degradācija turpināsies vēl straujāk, ja valsts prezidents Raimonds Vējonis neieņems aktīvu nostāju jaunās valdības veidošanā. "Valsts galvai nav tiesību vienkārši gaidīt, kad esošais bezformīgais galerts “Vienotības” vadībā norimsies un izspļaus nākamo kandidātu. Prezidentam ir pašam jābīda uz priekšu jaunās valdības veidošana. Citādāk varas degradācijas process kļūs neatgriezenisks," uzskata Ušakovs.

Viņš atzīmē, ka “Saskaņai” šajā Saeimas sasaukumā nav absolūtā vairākuma. "Tāda bija vēlētāju izvēle pirms gada. Tāpēc mēs turpināsim aizsargāt iedzīvotāju intereses pašvaldību līmenī, kur mēs esam pie varas, un kā opozīcija Saeimā," norāda Ušakovs.

"Atsevišķa piebilde rīdziniekiem – katrs jauns šāds Ministru kabinets, kurš līdzinās Laimdotas Straujumas valdībai, kalpo par papildu stimulu Rīgas domei strādāt ar vēl lielāku atbildības sajūtu," raksta Rīgas mērs.Diskusija par rakstu (0) , Laimdota Straujuma, Nils Ušakovs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats