16. jūnijs,
Vārda dienas: Justīne, Juta
Sākuma lapa » Sabiedrība » Budžets vairs netiks mainīts; nozares uz papildus finansējumu var necerēt
Budžets vairs netiks mainīts; nozares uz papildus finansējumu var necerēt
Autors: BNA / 5. maijs 2015, 11:30
Šī gada budžets ir sastādīts un papildus finansējums vienai vai otrai nozarei netiks piešķirts, LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.


Straujuma kārtējo reizi apliecināja, ka nākamā gada budžeta prioritātes ir aizsardzība, iekšējā drošība, veselība un izglītība un šīs ir tās nozares, kuras nākamgad var cerēt uz papildus finansējumu, vienlaikus premjere vairījās nosaukt precīzus skaitļus.

Savukārt komentējot veselības nozares nepieciešamību pēc papildus finansējuma, lai šogad nodrošinātu rezidentūras vietas, Straujuma apliecināja, ka nākošā gada budžetā veselības ministrija sakārtos savas budžeta prioritātes, uzsverot, ka šogad budžets vairs netiks mainīts un nozares nevar cerēt uz papildus finansējumu.

Premjerministre norādīja, ka piešķirt papildus finansējumu vienai vai otrai nozarei nozīmē to atņemt kādai citai, apliecinot, ka budžeta grozījumi šogad vairs nav paredzēti.

Jau iepriekš Straujuma paziņojusi, ka budžets 2015. gadam ir pilnībā pieņemts, taču 2016. gada budžets atkarīgs no tēriņiem, kādus vēlēsies veikt- policistu un ugunsdzēsēju algu palielināšanai, kā arī aizsardzībai, tādēļ kādām ministrijām līdzekļi būs jānoņem, taču nav noteikta summa, kura tiks “nogriezta”.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Laimdota Straujuma

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats