29. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas:
Sākuma lapa » Sabiedrība » Straujuma: neviens nav gatavs uzsākt Trešo pasaules karu
Straujuma: neviens nav gatavs uzsākt Trešo pasaules karu
Autors: BNA.LV / 24. februāris 2015, 12:24
Ministru prezidente Laimdota Straujuma, kura nesen vizītē apmeklēja Ukrainu un tikās ar tās prezidentu Petro Porošenko, LTV raidījumam “Rīta panorāma” pastāstīja, ka pēc Porošenko uzskatiem, Ukrainā ir nepieciešami ANO miera uzturēšanas spēki, kas nodalītu separātistus no pārējās valsts.


“Manā izpratnē, svarīgākais ir turpināt sarunas, jo līdzko kāda valsts Ukrainai piegādās ieročus, tās vairs nenotiks, jo, kā zināms, ieroči nestāv mierā-ar tiem šauj un uzbrūk. Pašlaik ir nepieciešams meklēt turpmākus vienošanās elementus, jo pamiera vienošanās netiek ievērota,” norādīja premjere.

Pēc Straujumas domām, izslēgt Krieviju no SWIFT sistēmas būtu galējais lēmums, taču ļoti ietekmīgs ierocis ir arī melnais saraksts, kurā tiek iekļauti Krievijas pilsoņi, kuriem tiek liegts braukt atvaļinājumos uz Eiropas Savienības (ES) valstīm.

“Neviens nav gatavs uzsākt Trešo pasaules karu, it īpaši Vācija, atminoties vēsturi, tādēļ nav svarīgākā konflikta atrisinājuma kā sarunas,’ uzskata Ministru prezidente.

Straujuma atklāja, ka Ukrainas Maidana laukumā redzēja Krievijas ieročus, kuri tika atņemti kaujiniekiem, kā arī redzēja karavīru apliecības un citus identifikācijas dokumentus, tādējādi ir pilnīgi skaidrs, ka Ukrainā karo Krievijas algotņi.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Laimdota Straujuma

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats