16. janvāris, Sestdiena
Vārda dienas: Lida, Lidija
Sākuma lapa » Sabiedrība » Ušakovs pie transportu biļešu cenu palielināšanas vaino valdību
Ušakovs pie transportu biļešu cenu palielināšanas vaino valdību
Autors: BNA.LV / 19. janvāris 2015, 10:59
Pagājušā nedēļā sabiedrību nepatīkami pārsteidza ziņa, ka no 1. februāra tiks celtas cenas Rīgas sabiedriskajā transportā. Tā vietā, lai paskaidrotu savu lēmumu, Rīgas mērs Nils Ušakovs atbildību noveļ uz valdības pleciem, norādot, ka neviens no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vadītājiem nav izrādījis atbalstu dotēt “Rīgas satiksmi”.


Ušakovs intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” norādīja, ka pēdējā mirklī Saeima nav ņēmusi vērā opozīcijas priekšlikumu par dotāciju piešķiršanu nerīdzinieku pārvadāšanai sabiedriskajā transportā un pie šāda lēmuma nav iespēju turpināt tādā pašā apjomā kompensēt uzņēmumam „Rīgas satiksme” tarifu 0,60 eiro apmērā visiem pasažieriem – gan tiem, kas maksā nodokļus Rīgā, gan tiem, kas maksā nodokļus citās pašvaldībās.

Rīgas domei nekad nav bijušas labas attiecības ar partiju “Vienotība”, atzina Ušakovs, noliedzot, ka šajā situācijā, kurā braucienu cena krietni pieaugusi, būtu vainojams “Rīdzinieku karte” projekts un notikusi naudas izšķērdēšana 16,36 miljoni eiro apmērā, ko konstatēja Valsts kontrole.

“Mēs saglabājam esošās cenas un atlaides dažādās grupās, tai skaitā cilvēkiem, kas pērk mēnešbiļetes”, norādīja Ušakovs, iesakot cilvēkiem, kas ikdienā bieži pārvietojas ar sabiedrisko transportu, iegādāties mēnešbiļeti.

Jau vēstīts, ka no 1. februāra stāsies spēkā jaunas biļešu cenas Rīgas sabiedriskajā transportā, turpmāk viens brauciens maksās 1,15 eiro, savukārt biļete pie vadītāja 2 eiro.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Nils Ušakovs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats