16. janvāris, Sestdiena
Vārda dienas: Lida, Lidija
Sākuma lapa » Sabiedrība » Ušakovs neapmierināts ar ceļu uzturētāju darbu
Ušakovs neapmierināts ar ceļu uzturētāju darbu
Autors: BNA.LV / 9. janvāris 2015, 16:53
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs šodienu iesācis uz visai negatīvas nots- pie sevis izsaucot uzņēmumu vadītājus, kuri līguma ietvaros ir atbildīgi par sniega tīrīšanu Rīgā, lai nosodītu viņu paviršo darbu.


“Maigi izsakoties, šīs dienas darba kvalitāte bija neapmierinoša, ” norādīja Rīgas mērs, ceļu uzturētājiem liekot skaidri noprast, ka šī rīta darba kvalitāte nav pieņemama, neskatoties uz to, ka iepriekš darbs ir veikts “normāli”.

Ar uzņēmumu vadītājiem viņš vienojās, ka šajā sezonā turpinot strādāt tā pat kā šorīt, sadarbība tiks pārtraukta. Par to, vai sadarbība tiks turpināta, lēmumu Rīgas dome pieņems pavasarī pēc pēdējās snigšanas.

Ja tomēr tiks lemts par līguma laušanu, Rīgas domei nāksies iegādāties nepieciešamo tehniku un ceļu uzturēšanas darbus veikt pašai, jo nebūs citas izvēles, taču Ušakovs cer, ka līdz tam problēma nenonāks.

Rīgas mērs pie iedzīvotājiem vērsās ar aicinājumu nekautrēties un sūtīt savas sūdzības, ja tādas radušās.

Rīgas domei par ceļu uzturēšanu līgumi ir noslēgti ar tādiem privātajiem uzņēmumiem kā AS “Ceļu pārvalde”, SIA “Rīgas tilti”, SIA”Roadeks” un SIA “Pilsētas Eko serviss”.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Nils Ušakovs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats