29. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas:
Sākuma lapa » Sabiedrība » Straujumai par aģitāciju tiesa piespriež 50 eiro naudas sodu
Straujumai par aģitāciju tiesa piespriež 50 eiro naudas sodu
Autors: BNA.LV / 29. decembris 2014, 12:39
Rīgas rajona tiesa 16. decembrī skatīja ierosināto lietu pret Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu par viņas izteikumiem aģitācijas aizlieguma posmā.


Premjere vēlēšanu dienā, 4. oktobrī, izteicās, ka partija “Saskaņa” apdraud Latvijas neatkarību, kā arī bilda, ka tic “Vienotības” uzvarai un ir pārliecināta, ka  “Saskaņa” neiegūs tik daudz balsis, jo tas esot Latvijas drošības jautājums.

Premjerministre norādīja, ka viņai neesot personīgas pārliecības par “Saskaņas centru” un Latvijas neatkarību. Tāpat ministre izteikusies, ka viņai neesot pieņemama “Saskaņas” sadarbība ar partiju “Vienotā Krievija”, kā arī Krievijas prezidenta Vladimira Putina slavināšana.

Šodien, 29. decembrī, Rīgas rajona tiesa lēma Laimdotai Straujumai par izteikumiem piespriest 50 eiro naudas sodu, sakarā ar aģitācijas kārtības pārkāpšanu, un noformēt administratīvā pārkāpuma protokolu.

Administratīvā pārkāpuma protokolu noformēja arī Rīgas mēram, partijas “Saskaņa” biedram, Nilam Ušakovam, kurš vēlēšanu dienā savos sociālo tīklu profilos aicināja balsot par partiju “Saskaņa”, tādējādi pārkāpjot aģitācijas kārtību, kura ir aizliegta arī masu medijos. Ušakovs gan pauda, ka nejūtas vainīgs un ir lepns par savu partiju, tādēļ nesaprot, kādēļ viņam piespriests sods.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Laimdota Straujuma

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats