23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Sabiedrība » No Slovjanskas grib bēgt uz Latviju
No Slovjanskas grib bēgt uz Latviju
Autors: Apollo.lv / 12. maijs 2014, 13:17
No Ukrainas pilsētas Slovjanskas kāds ārsts interesējies par darbu slimnīcā Daugavpilī, pirmdien vēsta laikraksts «Latvijas Avīze». Ārsts Daugavpils slimnīcas vadītājai atklājis, ka Slovjanskā patlaban notiek karš, tāpēc viņš grib pamest Ukrainu.


Daugavpils slimnīcas valdes priekšsēdētāja Inta Vaivode sarunā ar laikrakstu atklājusi, ka ārsts Pāvels (uzvārds nav minēts) esot absolvējis Kara medicīnas akadēmiju un pēc Ukrainas standartiem ir augstākās kvalifikācijas traumatologs, raksta Apollo.lv.

Vaivodei ārsts atzinis, ka vienīgā iespēja viņam tagad esot bēgt no kara pārņemtās valsts, lai atrastu darbu kādā no «viņam pazīstamām valstīm».

Daugavpils slimnīcā situācija esot neapskaužama - trūkst visu specialitāšu ārstu. Slimnīcai joprojām ir problēmas sastādīt dežūru grafikus, tāpēc viens no variantiem ir neatteikt darbu trešo valstu mediķiem.

Pērn Daugavpils slimnīcā darbā pieņemts arī ķirurgs no Baltkrievijas, kurš trīs mēnešu laikā izturēja visas nepieciešamās pārbaudes gan Baltkrievijas, gan Latvijas pusē, iemācījās latviešu valodu un patlaban cītīgi gatavojas kārtot eksāmenus, lai Latvijā saņemtu ķirurga sertifikātu.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Daugavpils, ķirurgs, Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats