22. maijs, Trešdiena
Vārda dienas: Emīlija
Sākuma lapa » Sabiedrība » Ušakovs: SC pašvaldību vēlēšanās startēs kopā ar Amerika partiju
Ušakovs: SC pašvaldību vēlēšanās startēs kopā ar Amerika partiju
Autors: IR.lv / 1. oktobris 2012, 9:20
Lai nezaudētu līdz šim paveikto, nākamgad paredzētajās pašvaldību vēlēšanās Saskaņas centrs (SC) un partija „Gods kalpot Rīgai" (GKP) varētu startēt vienā sarakstā, pirmdien LNT rīta raidījumā „900 sekundes" teica Rīgas mērs Nils Ušakovs.


Ušakovs teica, ka otrdien varētu tikt pieņemts galīgais lēmums un šī kopā startēšanas iecere saņemt partiju atbalstu. Patlaban tā ir Rīgas domē strādājošo koalīcijas deputātu vienošanās, raksta IR.LV.

Jau šogad vasaras sākumā mediji ziņoja, ka SC un Rīgas vicemēra Andra Amerika politiskais spēks GKR vēlēšanās varētu startēt vienotā blokā. Amerikam sarakstā pat esot paredzēts otrais numurs pēc Ušakova.

Savukārt augustā „Latvijas faktu" veiktajā aptaujā 73,2% Rīgā deklarēto Latvijas pilsoņu arī pēc pašvaldību vēlēšanām 2013. gadā atbalsta esošās Rīgas domes koalīcijas Ušakova un Amerika vadībā saglabāšanu un darba turpināšanu.

Kā zināms, Rīgas domē koalīciju ar pārliecinošu vairākumu patlaban veido 24 domnieki no Saskaņas centra un 12 nu jau likvidētās partijas LPP/LC deputāti, kas tagad domē pārstāv Amerika jaundibināto reģionālo partiju "Gods kalpot Rīgai". Koalīciju parasti atbalsta arī divi SC pametušie deputāti.

Savukārt 14 "Vienotības" deputāti un astoņi "Demokrātiskie patrioti" Rīgas domē darbojas opozīcijā. "Demokrātisko patriotu" frakcija domē izveidojās no vairākiem "Pilsoniskās savienības" deputātiem, kas neatbalstīja partijas pievienošanos "Vienotībai".


Diskusija par rakstu (1)

Atslēgvārdi: Amerika partija, Andris Ameriks, Nils Ušakovs, pašvaldību vēlēšanas, Saskaņas Centrs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats