29. novembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ignats
Sākuma lapa » Sabiedrība » ZZS: Sprūdžs uzlabo pašvaldību darbu, ignorējot pašvaldības
ZZS: Sprūdžs uzlabo pašvaldību darbu, ignorējot pašvaldības
Autors: Apollo.lv / 18. jūlijs 2012, 19:53
Pēc vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža iniciatīvas virzītie risinājumi pašvaldību pārvaldības uzlabošanai ir sasteigti un nepārdomāti, uzskata Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS).


Kā portālam «Apollo» pavēstīja ZZS pārstāve Ilona Jurševska, ZZS izsaka nožēlu par ministra darbošanās principu «es gribu - es daru!», neieklausoties vairumā Latvijas pašvaldību viedokļu.

«Sprūdža virzītajiem priekšlikumiem par pašvaldību deputātu skaitu un sastāvu jābūt nopietni izvērtētiem un ar pašvaldībām saskaņotiem. Jo īpaši nav atbalstāma steidzamība lēmuma pieņemšanā par tik būtiskiem jautājumiem. Ikviena iedzīvotāja interesēm jābūt pārstāvētām pašvaldības domē, un tas var notikt, ja ir nodrošināta deputāta klātbūtne no ikviena pagasta. Deputātu skaits jāvērtē novadu kontekstā,» norāda bijušais ministrs Raimonds Vējonis.

ZZS atgādinām, ka šī gada februārī Sprūdža vadībā izstrādātais Vietējo pašvaldību referendumu likumprojekts arī bija sasteigts un nepārdomāts. Tas neguva atbalstu ne Latvijas Pašvaldību savienībā, ne Latvijas Lielo pilsētu asociācijā.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Edmunds Sprūdžs, Ilona Jurševska, ZZS

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats