23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Sabiedrība » Āboltiņa: Bērziņš rīkojies kā nemīlēta sieva
Āboltiņa: Bērziņš rīkojies kā nemīlēta sieva
Autors: Apollo.lv / 29. jūnijs 2012, 14:48
«Tā ir milzīga bezatbildība – šādi spēlēties ar valsti!»


To par demisionējušo tieslietu ministru Gaidi Bērziņu (NA) intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze» saka Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V).

«Tas ir tā, it kā sieva, kura ģimenē nejūtas pietiekami mīlēta, dotos uz avīzi un ieliktu sludinājumu: «Mans vīrs mani nemīl.» Diez vai šādos apstākļos var audzināt bērnus un veidot normālas attiecības,» uzskata Āboltiņa.

Āboltiņa uzskata, ka Bērziņa rīcības sakarā joprojām ir daudz neatbildētu jautājumu. «Viņš ir bijis vairāku valdību tieslietu ministrs, ir līdzdarbojies un jau agrāk bijis politiski līdzatbildīgs restitūcijas jautājumā, piemēram, [Ivara] Godmaņa valdības laikā. Tādēļ šobrīd ir dīvaini runāt par kādiem nepārvaramiem principiem,» teic Āboltiņa.

Āboltiņa norāda, ka «Vienotībai» nereti mēdz pārmest, ka tā uzņēmusies vecākā brāļa lomu.

«Pat ja tā ir, tad tā drīzāk ir papildu atbildība, nevis privilēģija,» saka Āboltiņa.

«Pašreizējo koalīciju veido viens pieredzējis politiskais spēks un divi mazāk pieredzējuši. Šajā situācijā jāspēj uzņemties atbildību un kopīgi risināt gan populārus, gan nepopulārus jautājumus. Skaļi paziņojumi par to, ka «mūs pietiekami neuzklausa», nepalīdz ne stiprināt valsts drošību, ne valsts attīstību. Valdība kopīgi īsteno vienu kopīgu programmu, kas rakstīta tās deklarācijā, nevis katra koalīcijas partnera individuālo programmu. Protams, domstarpības var rasties, bet tad tās ir risināmas sarunu ceļā, nevis ar preses paziņojumiem «mūs nedzird, mēs nevaram». Nu tad sakiet konkrēti, kas ir tas, ko jūs nevarat?» tā Āboltiņa.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Gaidis Bērziņš, Solvita Āboltiņa

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats