18. janvāris, Pirmdiena
Vārda dienas: Antis, Antons
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Aicina uz tiešsaistes vieslekciju par finanšu pārvaldību
Aicina uz tiešsaistes vieslekciju par finanšu pārvaldību
Autors: bizness.lv / 11. janvāris 2021, 11:12
Jaunais gads daudziem no mums iesācies ar kādu apņemšanos. Nereti viena no vēlmēm ir finanšu situācijas uzlabošana, tāpēc 12. janvārī plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz AS “Swedbank” Finanšu institūta vadītāja Reiņa Jansona vieslekciju “Finanšu veselības uzlabošana”, kurā lektors sniegs vērtīgus padomus, kā efektīvi pārvaldīt savas finanses un uzlabot finanšu situāciju. Vieslekcija būs skatāma tiešsaistē augstskolas Facebook lapā.

Lekcijas laikā lektors dalīsies zināšanās par finanšu instrumentu sniegtajām iespējām un riskiem, kā arī stāstīs, kā efektīvi pārvaldīt un uzlabot savas finanses un izvairīties no ekonomiskiem riskiem. 
“Veselīgas personīgās finanses ir spēcīgs nosacījums sabiedrības attīstībā, jo naudas lietas mūs ietekmē gan fiziski, gan emocionāli. Latvijā nauda ir trešā izplatītākā tēma, kas rada raizes. Teju puse iedzīvotāju jūt emocionālu stresu dēļ nesakārtota personīgā budžeta dažādu ienākumu grupās. Tāpat par finanšu veselību jārūpējas tāpat kā par fizisko veselību, jo tās ir saistītas. Rūpes nozīmē izpratni un zināšanas par naudas lietām, kā arī finanšu uzvedības maiņu gan īstermiņā, gan ilgtermiņā,” stāsta Reinis Jansons.

Kopš 2015. gada Reinis Jansons vada AS “Swedbank” Finanšu institūtu, kas ir saturiski neatkarīga bankas struktūrvienība finanšu pratības veicināšanai sabiedrībā. Darbības lauks ir plašs – no sociālekonomiskiem sabiedrības pētījumiem un likumdošanu un dažādus procesus skaidrojošiem rīkiem līdz izglītojošiem projektiem, starp kuriem ir TV raidījums “Naudas pavēlnieks”, sociālā iniciatīva “Finanšu laboratorija” un citi. 
Aicināts ikviens interesents! Lai piedalītos tiešsaistes vieslekcijā, nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats