23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Atdodot tramvajus metāllūžņos, Rīgas satiksme būtu nopelnījusi vairāk
Atdodot tramvajus metāllūžņos, Rīgas satiksme būtu nopelnījusi vairāk
Autors: BNA.LV / 31. janvāris 2014, 14:14
''Rīgas satiksme'' nesen pārdeva 30 tramvajus Ukrainas uzņēmumam ''Real-NP'', kas maksāja 2500 eiro par vienu tramvaju. Nolietotie tramvaji tiks izmantoti Harkovas iedzīvotāju pārvadāšanai. Dzirdot par šo paslepeno un neizdevīgo darījumu, metāllūžņu uzpirkšanas un pārstrādes uzņēmuma ''Tolmets'' iepirkumu daļas vadītāja Ieva Otaņķe izteicās, ka ''Rīgas satiksme'' būtu nopelnījusi vairāk, ja tramvaji būtu nodoti metāllūžņos.


Otaņķe aprēķināja, ka par 14-18 tonnas smagu tramvaju melnā metāla cena būtu aptuveni 3500 eiro. Viņa arī piebilda, ka ''Tolmets'' būtu piedalījies izsolē, ja būtu zinājuši, ka tā notiek. ''Rīgas satiksme'' jau iepriekš bija kritizēta par to, ka nolietoto tramvaju izsole notika paslepeni un netika pietiekami reklamēta.

''Rīgas satiksme'' gan apgalvo, ka minimālās izsoles izsludināšanas prasības tika ievērotas, bet novērotāji izsaka bažas, ka izsole tika veidota tādā veidā, lai neiesaistītu visus iespējamos pretendentus. ''Rīgas satiksmes'' vadītājs Leons Bemhens vēl nav sniedzis komentāru šo ziņu sakarā.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Real-NP, Rīgas Satiksme, Tolmets, tramvaji, Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats