18. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ēriks, Inese, Inesis
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Cik katrs rīdzinieks iemaksā RS melnajā caurumā?
Cik katrs rīdzinieks iemaksā RS melnajā caurumā?
Autors: Apollo.lv / 15. oktobris 2013, 16:23
Rīgas pašvaldības uzņēmuma «Rīgas satiksme» (RS) «melnajā caurumā» ikviens strādājošais rīdzinieks jau šobrīd ar saviem nodokļiem iemaksā vismaz 210 latus (300 eiro) gadā, norāda Rīgas domes deputāte Sarmīte Ēlerte (V).


Ēlerte uzskata, ka Rīgas mēra Nila Ušakova (SC) uzsāktā sabiedriskā transporta pasažieru diskriminācija ir afēra, kura negatīvi ietekmēs sociāli neaizsargātākās cilvēku grupas, šķiros un sadalīs Latvijas iedzīvotājus, raksta Apollo.lv.

«Ir acīmredzami, ka piešķirot atlaides visiem Rīgā reģistrētajiem iedzīvotājiem, samazinās atbalsta iespēja tieši tiem, kuriem tas ir visvairāk vajadzīgs un pamatots – veciem cilvēkiem, bērniem un lielģimenēm, mazāk turīgiem cilvēkiem,» teic politiķe.

Partija «Vienotība» turpinās atbalstīs tikai šādas, mērķētas un sociāli pamatotas atlaides. Partija ir un būs pret Latvijas iedzīvotāju diskrimināciju un sabiedrības sašķelšanu «pēc pieraksta».

«RS melnajā caurumā ikviens strādājošais rīdzinieks jau šobrīd ar saviem nodokļiem iemaksā vismaz 300 eiro gadā.  Kompānijas pārvaldība un finanses ir nepārredzamas. To vada «Saskaņas centra» politiskie ielikteņi un Ušakova laikā tajā nav veikta neviena neatkarīga revīzija. Nav radīta sistēma, kas izslēgtu iespēju, ka uzņēmums varētu tikt izmantots kā Ušakova politikas finansēšanas pelēkā kase. Tāpēc Ušakova biļešu afēra ir jāaptur. Un jo ātrāk, jo labāk,» uzsver Ēlerte.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Nils Ušakovs, Rīgas satiksme, Sarmīte Ēlerte

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats