17. janvāris,
Vārda dienas: Tenis
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Ušakovs aicina pārsūdzēt lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu Dienvidu tilta lietā
Ušakovs aicina pārsūdzēt lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu Dienvidu tilta lietā
Autors: Apollo.lv / 18. jūnijs 2012, 18:14
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) aicina Valsts kontroli analizēt argumentāciju, ar kuru tika izbeigts kriminālprocess Dienvidu tilta būvniecības lietā, un izvērtēt iespēju pārsūdzēt šo lēmumu, portālam «Apollo» pavēstīja mēra pārstāve Anna Kononova.


Kriminālprocess tika uzsākts 2009. gada aprīlī, kad Valsts kontrole iesniedza Ģenerālprokuratūrā materiālus par iespējamiem tiesību normu pārkāpumiem Rīgas pašvaldībā, veicot Dienvidu tilta būvniecības projekta iepirkumu organizēšanu, finansējuma piesaistīšanu un būvniecību laika posmā no 2002.gada 1.janvāra līdz 2008.gada 30.septembrim.

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde izbeigusi kriminālprocesu Dienvidu tilta būvniecības lietā, intervijā aģentūrai BNS pastāstīja ekonomikas policijas priekšnieks Gatis Gudermanis.

Viņš sacīja, ka kriminālprocess bija par valsts amatpersonu darbībām, kas pārsniedz piešķirto tiesību un pilnvaru robežas, taču aprīlī pieņemts lēmums par tā izbeigšanu.

«Izmeklēšanas gaitā mēs vērtējām lēmumu par būvniecības sākšanu kā tādu, finansējuma piešķiršanu un līguma nosacījumus, un, izvērtējot visu iesaistīto amatpersonu darbību, mēs neieguvām apstiprinājumu tam, ka šo personu darbībās ir noziedzīga nodarījuma sastāvs,» atzina Gudermanis.

Viņam zināms, ka ir saņemta sūdzība par lēmumu kriminālprocesu izbeigt. «Cik zināms, sūdzība ir saņemta, bet šis jautājums nav izlemts,» sacīja ekonomikas policijas priekšnieks.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Anna Kononova, Dienvidu tilts, Gatis Gudermanis, Nils Ušakovs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats