25. janvāris, Pirmdiena
Vārda dienas: Sigurds, Zigurds
Sākuma lapa » Pārtika, veselīgs uzturs » "Lielezers" rupjmaizei un saldskābmaizei piešķir preču zīmi "Dabīgs Produkts"
"Lielezers" rupjmaizei un saldskābmaizei piešķir preču zīmi "Dabīgs Produkts"
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 1. februāris 2011, 16:30
Turpmāk preču zīmi “Dabīgs produkts”, kas apliecina produkta kvalitāti un dabiskumu, varēs izmantot arī „Lielezers” rupjmaizes un saldskābmaizes marķēšanai.


Maiznīca “Lielezers“, kuras lepnums ir īsta rudzu maize, kas cepta pēc senām tehnoloģijām, ir ieguvusi „Dabīgs produkts” preču zīmi, kas nozīmē, ka tas ir dabīgs, veselīgs pašmāju produkts, kas nesatur kaitīgas vielas un nenodara ļaunumu organismam un dabai.

„Lielezers” nacionālā rudzu maize ir gatavota pēc sentēvu metodēm. Plaucējumus diennakti tur pašu darinātajos apses koka kubliņos, kas ir kā garantija augstai maizes kvalitātei un neatkārtojamai garšai. Maizes gatavošanai ir trīs stadijas: plaucējums, ieraugs, mīkla. Rudzu maizes, kas gatavotas pēc šīs metodes ir veselīgas, jo tiešā veidā netiek izmantots raugs. Rudzu maize ir visveselīgākā no maizēm, jo tajā ir organismam vajadzīgie vitamīni (PP, B), minerālvielas (K, Mg, Fe, I ), šķiedrvielas.

„Esam ļoti lepni, ka birojs „Dabīgs produkts” piešķīris šo preču zīmi arī mums, jo tādā veidā ir iespēja informēt sabiedrību par “Lielezers” produktiem un to dabīgumu. Tagad pircēji varēs labāk veikala plauktos atpazīt mūsu maizīti, kuras dabiskuma saglabāšanā esam ieguldījuši lielu darbu,” atzīmē “Lielezers” pārstāve Inga Rakecka.

Galvenie „Dabīgs produkts” darbības virzieni ir sabiedrības izglītošana un informēšana par veselīga dzīvesveida un veselīga uztura nozīmību, dabīgus produktus ražojošo uzņēmumu atbalsts, kā arī preču zīmes “Dabīgs produkts” piešķiršana un attīstība. “Dabīgs produkts” popularizē veselīga dzīvesveida ideju, to ieviešot arvien vairāk uzņēmumu un ģimeņu dienaskārtībā, tādējādi sasniedzot mērķi – padarot sabiedrību Latvijā veselīgāku. Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: dabīgs produkts, garda maize, garšīga maize, Lielezera maize, Lielezers, maize bez e-vielām, maiznīca, Rudzu maize, rupjmaize, saldskābā maize, saldskābmaize, silta maize, svaiga maize

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats