12. jūnijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ija, Lenora, Nora
Sākuma lapa » Latvijas zīmoli » Ikvienam latvietim būtu sava virtuve jāpapildina ar dabīgu un ekoloģisku koka trauku kolekciju
Ikvienam latvietim būtu sava virtuve jāpapildina ar dabīgu un ekoloģisku koka trauku kolekciju
Autors: BNA / 24. maijs 2016, 11:05
Latvijas zelts ir mūsu meži, jūra, zeme un nepiesārņotā vide, un, kas gan var būt skaistāks par mums apkārtējo vidi, ne tikai ārpus mājas, bet arī mājās, piepildītu ar dabīgiem, skaistiem un ekoloģiskiem produktiem no Latvijas? Pēdējā laikā cilvēki aizvien vairāk ir iecienījuši vienkāršu un estētisku noformējumu savas ikdienas dzīvei, piemēram, izvēloties Latvijā ražotus koka traukus, kuri ir ne vien vizuāli pievilcīgi, bet arī dabīgi un 100% roku darbs.


Tā norāda koka trauku ražotāja “Treeline” pārstāvis Andris Gulbis, uzņēmuma kolekcija “Garšas māja”, kurā ietilpst dažādi trauki no Latvijā augušiem kokiem, sāk ieinteresēt aizvien vairāk cilvēku, kuri novērtē dabīgu un augstvērtīgu materiālu. “Ja agrāk cilvēkiem daudz mazāk rūpēja virtuves piederumu izcelsme un dabīgums, tagad aizvien vairāk ģimenes un eko piekritēji labprāt izvēlas savu virtuvi piepildīt ar ekoloģiskiem un tepat Latvijā ražotiem traukiem. Tie ir eleganti, gaumīgi, taču saglabā mūsdienīgu vienkāršību – koks pats par sevi ir funkcionāls, un, kas pats svarīgākais, trauki ir dabīgi un darināti mūsu pašu rokām. Cilvēki augstu vērtē šādas īpašības, aizvien vairāk atsakoties no dažādiem citiem, ne tik dabīgiem materiāliem. “Treeline” vīzija ir ekoloģisko un funkcionālo oša koka produktu klātbūtne katrā mājā un mēs ceram, ka Latvijas iedzīvotāji spēs novērtēt, cik būtiski ir mājas piepildīt ar dabīgiem traukiem, godinot mūsu pašu dzimtenes vērtības”.

Kolekcija „Garšas māja” ir oša koka servējamie dēlīši un paliktņi ar vienu vai vairākiem padziļinājumiem dažādu produktu ievietošanai. Kolekcijā ir pieejami krūžu, glāžu, mērču trauku u.c. paliktnīši estētiskāka ēdiena pasniegšanas noformējuma nodrošināšanai. Koka trauki ir apstrādāti ar lineļļu un tie ir 100% roku darbs. “Treeline” kolekcijas „Garšas māja” koka trauki ir droši un to apliecina PVD saskaņots pārtikā lietojamu koka trauku ražotāja statuss.

Dabīgie un skaistie koka trauki lieliski papildinās un bagātinās ikviena cilvēka ēdienu pasniegšanas iespējas kā ikdienā, tā svētku reizē.Tie ir parocīgi, viegli, smaržo pēc Latvijas dabas un pieejami dažādās formās un veidos, lai izgreznotu savu virtuvi.

Par “Treeline” augstvērtīgo materiālu koka kolekciju atzinīgi izsakās arī birojs “Latvijas produkts”, kurš aicina vērst cilvēku uzmanību uz Latvijas ražotājiem un to kvalitatīvajām precēm, norādot, ka “Treeline” ir viens no tiem pašmāju uzņēmumiem, ar kuru būtu jālepojas ikvienam latvietim, un savās mājās jāiegādājas daļiņu no Latvijas dabas.

Kā piebilst “Treeline” pārstāvis Andris Gulbis, arī tam, kā pirms ēšanas ir noformēts ēdiens, ir liela nozīme, jo patīkams skats mūsu priekšā rosina apetīti un liek justies komfortabli. Kādēļ gan nepalutināt sevi un savus mīļos ar patiesi vērtīgiem traukiem no Latvijas veltēm?

Plašāk par “Treeline” produktiem skaties: http://www.treeline.lv/Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats