Edgars Jaunups
politika
Pievienots 2010 gada 1. jūnijā | 0 komentāri
Manuprāt, TB/LNNK piesaistīšana Vienotībai, būtu ieguvums. Panākums politiķiem, kas vienreiz sabiedrībai būtu pierādījuši, ka spēj atstāt pagātnē savus personiskos aizvainojumus un ambīcijas. Pienākums partiju pārstāvjiem pirms, nevis pēc vēlēšanām izstrīdēties par programmu, prioritātēm un amatu kandidātiem. Iespēja vēlētājam nobalsot par sarakstu, kas tapis sīvas konkurences apstākļos, un ar plusiem/mīnusiem vētīt to. Tādā teju nebūtu nepazīstamu kandidātu, kas ir gana labi, jo netiek „pirkts kaķis maisā”. Taču neizdevās. Žēl. Un jātzīst, ka pie vainas nebija tēvzemieši.
Pievienots 2010 gada 24. maijā | 0 komentāri
Sportiska nedēļas nogale izdevās. Viss gan sākās nelāgi, jo piektdien Latvijas Basketbola līgas piektajā finālspēlē „VEF” zaudēja „Baronam”. Tas mani apbēdināja, bet tad sekoja daudz sportiska prieka. Milānas „Inter” triumfēja UEFA Čempionu līgā, Latvijas baņķierim Valērijam Belokoņam piederošais futbola klubs „Blackpool” sensacionāli iekļuva Anglijas Premjerlīgā un čehi uzvarēja krievus Pasaules čempionāta hokejā finālā.
Pievienots 2010 gada 26. aprīlī | 0 komentāri
Jānis Urbanovičs ir nozīmīgs politiķis. Pirmkārt jau, viņa nozīmīgums izpaužas apstāklī, ka, turpat vai divdesmit gadus esot politikā, viņš arī šobrīd ir aktuāls. Aktuāls pat kā premjera amata kandidāts. Tādu nav daudz. Tiesa gan, skaiti kā gribi, bet, manuprāt, viņš kā premjers tomēr Latvijai nespīd. Vienkārši elektorāts par mazu, lai visas Latvijas mērogā saskaņieši spētu akumulēt tādu balsu skaitu, ka J.Urbanoviča kandidatūra varētu tikt apstiprināta premjera amatā. Bet pretendēt uz iekļūšanu valdībā gan viņš var. Pie tam kā nopietns partneris un, pieņemu, ka ar lielām ambīcijām.
Pievienots 2010 gada 12. aprīlī | 1 komentārs
Ja ticētu tam, ko Ainārs Šlesers runāja pirms pāris mēnešiem, tad martā Latvijā būtu sākusi strādāt jauna valdība. Supervaldība ar superministrijām, kas sarežģītos uzdevumus valstī risinātu tikpat ātri un efektīvi, kā Kalvīša-Šlesera tandēms treknajos gados šīs problēmas radīja. Bet nekā.
Pievienots 2010 gada 1. martā | 1 komentārs
Pēdējo desmit dienu laikā Vecrīgas politiskajā vidē daudz tiek runāts par kādu jaunu plānu. Andris Šķēle un Ainars Šlesers esot apjautuši, ka vēlētājs var arī neuzķerties uz abu populistu „visu visiem” solījumiem. Šķēle ir atgriezies aktīvajā politikā turpat jau četrus mēnešus, savukārt, Šlesers turpat jau pusgadu „veido jaunu valdību”. Taču sabiedriskā doma nereaģē. Sak, lai tak tas old fashioned boy club tur rosās! Kam tas interesē.
Pievienots 2010 gada 16. februārī | 0 komentāri
Pagājušā gada vasarā ekonomikas ministrs Artis Kampars ierosināja izvērtēt Valsts kancelejas (VK) lietderību. Tādas Institūcijas jēgu, kas ar to vien nodarbojas, kā veic bezjēdzīgu dokumentu pēckontroli, kad tie jau izsijāti atbildīgajā ministrijā, kā arī Finanšu un Tieslietu ministrijās. Tādi nu, diemžēl, mēs esam. "Resni, trekni runči", kā reiz A.Kampars raksturoja mūsu valsts civildienestu.
Pievienots 2010 gada 27. janvārī | 0 komentāri
Pagājusī nedēļa bija ļoti spraiga. Gan man pašam, gan daudziem maniem kolēģiem. Gan tiem, kas politikā, gan – basketbolā. Gan visur citur.Pagājusī nedēļa bija ļoti spraiga. Gan man pašam, gan daudziem maniem kolēģiem. Gan tiem, kas politikā, gan – basketbolā. Gan visur citur.
Pievienots 2009 gada 23. decembrī | 4 komentāri
Draudēt nemaksāt nodokļus un aizbraukt no valsts! Ko vēl mēs varam izdarīt?
Pievienots 2009 gada 15. decembrī | 2 komentāri
Pirms nedēļas viesojos Kauņā. Skaista pilsēta, kur neprātīgi mīl basketbolu. Un pagājusī svētdiena tai bija laimīga, jo Kauņas Žalgiris pieveica savus principiālākos pretiniekus Maskavas CSKA. Bet ne par to ir šis stāsts. Diena Kauņā sākas ar pamanīto vides reklāmu LIVE RIGA pilsētas centrā. Nesaprotami, bezgaumīgi, divus ar pusi metrus augsti plakāti, kas pasaka neko. Tāda ir mūsu kampaņa.
Par autoru
Partijas "Jaunais laiks" Rīgas domes frakcijas va ...
Vairāk
Reklāma