Juris Zvirbulis
transports
Pievienots 2016 gada 23. decembrī | 0 komentāri
Kopš šā gada sākuma autovadītāji, traucoties gar stacionārajiem fotoradariem, ir ziedojuši valsts budžetam 3,2 miljonus eiro, kuri jau soda naudās ir iekasēti, vai gandrīz 4,3 miljonus, par kuriem kopumā izrakstīti soda protokoli.
Pievienots 2015 gada 3. jūlijā | 0 komentāri
Šīs nedēļas beigās Rīgu piepildīs 37 400 bērnu un jauniešu smiekli, čalas, dzīvesprieks un neizsīkstošā enerģija. Nedēļu galvaspilsētā mājvieta būs jaunajiem dziedātājiem un dejotājiem no visas Latvijas, gan lielām un mazām pilsētām, gan lauku pagastiem un ciemiem.
Pievienots 2015 gada 30. janvārī | 0 komentāri
Šā gada pirmajās trīs nedēļās satiksmes negadījumos bojā gājis jau 21 cilvēks. Salīdzinot ar aizvadītā gada janvāra trim nedēļām traģēdiju skaits ir trīskāršojies, bet salīdzinājumā ar 2013. gada pirmajām trijām nedēļām pat četrkāršojies. Kas noticis pāris gados, autovadītāji pamatā tie paši, vairums ceļi nav daudz labāki, laika apstākļi šoziem varbūt nedaudz bīstamāki, tomēr ziema jau nav kāda negaidīta dabas stihija, kurai mūsējie nav gatavi. Tomēr melnās statistikas izmaiņas nav par kādiem desmit vai divdesmit procentiem, bet par simts un vairāk.
Pievienots 2015 gada 15. janvārī | 0 komentāri
Šogad jau sešpadsmit bojāgājušie uz Latvijas ceļiem! Situāciju par katastrofālu sauc gan policijas darbinieki, gan Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvji, gan katrs autovadītājs, kurš šajās dienās braucis pa melno ledu. Nu jau pagātnē ir tie optimistiskie laiki, kad Latvija bija pozitīvs piemērs starp ES valstīm, jo pie mums visstraujāk samazinājās bojā gājušo skaits, bijām lepni par saviem sasniegumiem un mūs lielīja arī partneri Eiropā.
Pievienots 2014 gada 12. decembrī | 0 komentāri
Lūznavas pagastā «Mercedes» busiņš uzbrauc gājējam, kurš iet bojā. Uz Rīgas apvedceļa automašīna «Citroen» uzbrauc gājējam, kurš mirst notikuma vietā. Cits gājējs iet bojā Skrundas novadā, kur viņam uzbrauc «Audi A4». Līdzīga traģēdija notikusi Riebiņu novadā, kur gājēju sabraukusi «Volvo» markas automašīna. Vismaz diviem no bojā gājušajiem nebija nekādu atstarojošu elementu. Šādas un līdzīgas vēstis ziņu portālos ir lasāmas vai katru dienu, turklāt lielākajā daļā šo gadījumu, rezultāts ir letāls.
Par autoru
LAMB prezidents
Reklāma