Ilmārs Poikāns
sabiedrība
Pievienots 2015 gada 2. novembrī | 0 komentāri
Man tiešām nav skaidrs, kādu apsvērumu dēļ un nu jau vairāk nekā 5 gadus krimināli vajāts tieku un arī šodien tiesas priekšā stāvu es, nevis Valsts ieņēmuma dienests un Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (t.s. “EDS”) izstrādātājs AS “Exigen”.
Pievienots 2011 gada 16. martā | 0 komentāri
Šī gada 14.martā es iesniedzu pieteikumu Administratīvajā apgabaltiesā, kas vērsts pret Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) un VAS «Latvenergo» ieceri paaugstināt elektroenerģijas tarifus saistītajiem lietotājiem.
Pievienots 2010 gada 11. novembrī | 1 komentārs
Uzņēmumu reģistra sadarbībai ar Lursoftu ir ilga vēsture, kas stiepjas jau no 90-to gadu sākuma. Lursoft apmaiņā pret Uzņēmumu reģistra automatizētās sistēmas izveidošanu un uzturēšanu ieguva tiesības saņemt Uzņēmumu reģistrā uzkrāto publisko informāciju un izmantot to komerciāliem nolūkiem. Taču šī gada 27. aprīlī valdība nolēma šo sadarbības līgumu nepagarināt pēc tā termiņa beigām 2011. gada 7. augusta. Vairāk par šo situāciju un iemesliem var izlasīt Latvijas Vēstneša rakstā - http://bit.ly/c9UdgM
Pievienots 2010 gada 7. oktobrī | 0 komentāri
Jau vasarā sāku interesēties par TEC-2 otrās kārtas rekonstrukciju. Pēc vēlēšanām notikumi saistībā ar Latvenergo, tā vadību un TEC-2 seko cits citam, tāpēc ir pienācis laiks, lai es izklāstītu savas domas par šo pasākumu un iespējamiem galvenajiem riskiem:
Pievienots 2010 gada 29. septembrī | 0 komentāri
Apkārt vēl joprojām klīst baumas, ka Neo ir kādas partijas priekšvēlēšanu kampaņas sastāvdaļa – tie ir meli. Es savu solījumu turēšu – es neaģitēju ne par, ne pret kādu partiju.
Par autoru
sabiedrības interešu aizstāvis / neo4ata
Reklāma