23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Ukraina atvērta sarunām ar Krieviju par lidojumu aizlieguma atcelšanu
Ukraina atvērta sarunām ar Krieviju par lidojumu aizlieguma atcelšanu
Autors: BNA / 23. oktobris 2015, 13:57
Ukrainas un Krievijas konsultācijas par lēmumu atcelt savstarpējo aizliegumu, kas attiecas uz lidojumiem, varētu notikt nākamnedēļ, paziņojis Ukrainas Valsts aviācijas pārvaldes vadītāja Nataļja Terletskava.


"Mūsu infrastruktūras ministrija un Valsts aviācijas administrācija vēlas rīkot šādas konsultācijas," paziņoja Terletskava, norādot, ka sarunas varētu notikt nākamnedēļ, noliedzot iepriekš publiski izskanējušos apgalvojumus, ka tie varētu notikt šīs nedēļas beigās.

Jau vēstīts, ka Krievijas varas iestādes gatavas uzsākt sarunas par aizlieguma atcelšana, kas attiecas uz lidojumiem starp Krieviju un Ukrainu.

Pirmdien Ukrainas aviokompānija pieprasīja atvērt gaisa navigāciju lidojumiem Kijeva- Maskava, Odesa- Maskava un Kiveja – Sanktpēterburga, uz ko Krievija aicinājusi atļaut lidojumus starp Kijevu- Maskavu, un Ļvovu-Maskavu.

Kā zināms, Krievija nesen paziņoja, ka no 25. oktobra slēgs savu gaisa telpu Ukrainas aviosabiedrībām, kā atbildi Ukrainai, kura “melnajā sarakstā” iekļāva vairākas Krievijas aviokompānijas.

Rīkojoties saskaņā ar Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva norādījumiem, federālā transporta aģentūra tika lūgta informēt Ukrainas aviosabiedrības, kas nodrošina lidojumus uz Krieviju, ka tām no 25. oktobra tiks aizliegts izmantot Krievijas gaisa telpu.

Uz Maskavas rīcību reaģējusi arī Ukraina, kas pieņēmusi identisku lēmumu – tā paziņojusi, ka sākot no 25. oktobra pārtrauks visus tiešos lidojumus no un uz Krieviju.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Krievija, lidojumi, Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats