23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Gaisa telpa lidojumiem starp Ukrainu un Krieviju varētu tikt atkal atvērta
Gaisa telpa lidojumiem starp Ukrainu un Krieviju varētu tikt atkal atvērta
Autors: BNA / 21. oktobris 2015, 11:42
Krievijas varas iestādes gatavas uzsākt sarunas par aizlieguma atcelšana, kas attiecas uz lidojumiem starp Krieviju un Ukrainu. 


Krievijas aviācijas iestādes ir gatavas pēc konsultācijām atcelt Ukrainai uzlikto lidojuma aizliegumu, paziņojis transporta ministra vietnieks Valērijs Okulovs.

"Mēs Ukrainai esam nosūtījuši trīs priekšlikumus - divus no Satiksmes ministrijas un vienu no Federālās gaisa transporta aģentūras saimnieciskai apspriešanai," paziņoja Okulovs.

Viņš pavēstīja, ka jautājumi saistībā ar lidojumu aizliegumu tiks atrisināti aviācijas iestāžu apspriedēs. "Ukraina ir pieņēmumi lēmumu aizliegt Krievijas aviosabiedrību lidojumus, taču nav konsultējusies par to. Tieši tāpēc, pirmā lieta, ko mēs ierosinām, ir rīkot apspriedes," norāda Okulovs.

Krievijas aviācijas iestādes ir gatavas rīkot konsultācijas jebkurā laikā un vietā, ja Ukrainas puse reaģēs uz šādu priekšlikumu.

"Ir pilnīgi nepareizi sagraut gaisa saziņu," uzsver Krievijas transporta ministra vietnieks.

Pirmdien Ukrainas aviokompānija pieprasīja atvērt gaisa navigāciju lidojumiem Kijeva- Maskava, Odesa- Maskava un Kiveja - Sanktpēterburga, uz ko Krievija aicinājusi atļaut lidojumus starp Kijevu- Maskavu, un Ļvovu-Maskavu.

Jau vēstīts, ka Krievija nesen paziņoja, ka no 25. oktobra slēgs savu gaisa telpu Ukrainas aviosabiedrībām, kā atbildi Ukrainai, kura “melnajā sarakstā” iekļāva vairākas Krievijas aviokompānijas.

Rīkojoties saskaņā ar Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva norādījumiem, federālā transporta aģentūra tika lūgta informēt Ukrainas aviosabiedrības, kas nodrošina lidojumus uz Krieviju, ka tām no 25. oktobra tiks aizliegts izmantot Krievijas gaisa telpu.

Uz Maskavas rīcību reaģējusi arī Ukraina, kas pieņēmusi identisku lēmumu - tā paziņojusi, ka sākot no 25. oktobra pārtrauks visus tiešos lidojumus no un uz Krieviju.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: gaisa telpa, Krievija, lidojumi, Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats