19. aprīlis, Pirmdiena
Vārda dienas: Fanija, Vēsma
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Krievijā iznīcinātas vairāk nekā 700 tonnas Rietumvalstu pārtikas
Krievijā iznīcinātas vairāk nekā 700 tonnas Rietumvalstu pārtikas
Autors: BNA / 29. septembris 2015, 10:04
Krievijas valdība iznīcinājusi vairāk nekā 700 tonnas aizliegto importu produkciju kopš augusta sākuma, liecina Krievijas veterinārais un fitosanitārais uzraudzības dienests “Rosseļhoznadzor”.


"No 27. septembra kopumā 676 tonnas kontrabandas pārtikas produkti ir konfiscēti un iznīcināti," teikts dienesta paziņojumā.

No visas iznīcinātas produkcijas 636 tonnas bija augu valsts produkcija.

Jau vēstīts, ka nesen Kremlis apstiprināja lēmumu konfiscēt un iznīcināt visus Krievijas Federācijā nelegāli ievestos Rietumvalstu pārtikas produktus, kuriem noteikts pārtikas embargo.

Likums, kas stājās spēkā no 6. augusta, pieļaus, ka tā vietā, lai pārtika tiktu sūtīta atpakaļ, tā tiks iznīcināta un ne tikai uz robežas, bet arī veikalos un noliktavās, ja tiks tajos atrasti pēc kontroles iestāžu pārbaudēm.

Kā zināms, ka Krievijas lēmums iznīcināt tonnām nelegāli ievestos Rietumvalstu pārtikas produktus arvien biežāk piedzīvo kritiku – atsevišķi cilvēki to sauc par demonstratīvu barbarismu, apvainojumu sabiedrībai un atteikšanos redzēt jautājuma ētisko pusi. Lai arī Krievija solījusi pārskatīt lēmumu, atsaucoties uz cilvēku sašutumu, tas aizvien nav noticis.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: aizliegums, imports, Krievija, pārtikas embargo

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats