17. janvāris,
Vārda dienas: Tenis
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » ASV un ES nevarēs eksportēt gaļu uz Krieviju
ASV un ES nevarēs eksportēt gaļu uz Krieviju
Autors: BNA / 1. septembris 2015, 11:21
ASV un Eiropas Savienība (ES) var tikt izslēgtas no Krievijas gaļas piegādāju saraksta, kas nozīmē to, ka ASV un ES nevarēs eksportēt gaļu uz Krieviju 2016. gadā pat tad, ja pārtikas embargo tiks atcelts.


Šāds punkts ierakstīts Krievijas valdības projektā "Par tarifu kvotu apjomu liellopu gaļas, cūkgaļas un mājputnu gaļas sadali 2016. gadā".

Saskaņā ar regulas projektu, kvotas gaļu piegādēm uz Krieviju tiks sadalītas starp piegādātājiem, kas importē gaļu uz Krieviju 2015. gadā. ASV un ES nav piegādātāju sarakstā, jo nevar gaļu importēt noteiktā pārtikas embargo dēļ.

Ja Krievija atceļ pārtikas embargo, kvotas ASV un ES tiks sadalītas piecās dienas starp tiem ražotājiem, kas eksportē gaļu uz Krieviju 2015. gadā. Tādējādi, saskaņā ar dokumentu, ASV un ES nevarēs piegādāt liellopu gaļu, cūkas un mājputnu gaļu Krievijai nekādos apstākļos.

Jau vēstīts, ka atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, Krievijas prezidents Vladimirs Putins šogad parakstījis dekrētu, kas paredz pagarināt pārtikas embargo līdz 2016. gada 5. augustam, tādējādi ierobežojot liellopu gaļas, cūkgaļas, putnu gaļas, piena un zivju produktu, augļu un dārzeņu importu no Rietumvalstīm.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ASV, eksports, ES, gaļa, Krievija, Pārtikas embargo

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats