01. decembris, Piektdiena
Vārda dienas: Arnolds, Emanuels
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Nodokļu parādu dēļ Santa Klausa birojam Lapzemē draud slēgšana
Nodokļu parādu dēļ Santa Klausa birojam Lapzemē draud slēgšana
Autors: BNA / 21. augusts 2015, 12:52
Aptuveni 200,000 eiro nenomaksātu nodokļu dēļ par bankrotējušu pasludināts Santa Klausa birojs Lapzemē.


Katru gadu aptuveni 300000 dažādu tautību tūristi apmeklē Ziemassvētku vecīša biroju, kas oficiāli ir viens trim ar Ziemassvētku vecīša tēmu saistītajiem uzņēmumiem pie Artikas loka netālu no Rovaniemi pilsētas Somijā. Tas par naudu piedāvā tūristiem gan iespēju satikt Ziemassvētku vecīti, kā arī nofotogrāfēties kopā ar viņu. Atšķirībā no pārējām divām kompānijām, kas atveras tikai sezonas laikā, Santa Klausa birojs Lapzemē strādā visu cauru gadu.

Lai arī pastāv bažas, ka Santa Klausa birojs varētu tikt slēgts, kompānijas ģenerāldirektors Jorma Kariniemi sagaida lēmuma atcelšanu, un vēlas par parāda situāciju vienoties ar nodokļu iekasētājiem:"Es neesmu gatavs padoties. Mēs parūpēsimies par to, lai Santa Klauss nepārtrauc savu darbu," sacīja Kariniemi.

Viņš uzņēmuma finansiālās grūtības saista ar situāciju pasaulē, kura rezultātā notikusi tūristu skaista samazinājums:"Pirmkārt mazāk tūristu nāk no Grieķijas, Spānijas, Itālijas un Portugāles, galu galā arī no Krievijas," sacīja Karinieme, atsaucoties uz ekonomikas lejupslīdi šajās valstīs.

Santa Klausa birojam oficiāli ir dota nedēļa, lai atmaksātu atlikušo naudas summu un saglābtu Ziemassvētku vecīša darbu.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: bankrots, Nodokļi, Santa Klausa birojs Lapzemē, tūrisms, Ziemassvētku vecītis

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats