29. novembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ignats
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Vācija ir gatava piešķirt Grieķijai parāda atvieglojumu,
Vācija ir gatava piešķirt Grieķijai parāda atvieglojumu,
Autors: BNA / 13. augusts 2015, 11:55
Vācijas finanšu ministra vietnieks Jens Spāns Vācijas radio ceturtdien paziņoja, ka Vācija ir gatava runāt par parādu atvieglojumiem Grieķijai, pagarinot termiņu aizdevumus vai atvieglojot noteikumus, taču parāda norakstīšana esot ārpus jautājuma.


“Atmest kādu parāda daļu nebūtu legāli, bet zem jēdziena “parādu atvieglojums” var runāt arī par atmaksas termiņa pagarinājumu, sniedzot Grieķijai periodu, lai veiktu procentu vai izpirkšanas maksājumus, un par to mēs pilnīgi noteikti varam runāt,” piebilda Spāns.

Viņš norādīja, ka tāpat Vācijas valdība “vilka visus galus kopā”, lai panāktu vienošanos ar Grieķiju. “Visa Vācijas valdība atzīst, ka Grieķijas parlaments ir panācis labu darījumu. Pastāv konstruktīva attieksme, vēlme ieviest reformas, un tiek atzīts, ka Grieķijai ir jāmainās, ja tā vēlas palikt eirozonā”.

Finanšu ministra vietnieks gan piebilda, ka joprojām pastāv daži neatrisināti jautājumi, piemēram, par banku privatizāciju un rekapitalizāciju, un Vācijai ir svarīgi, ka Starptautiskais Valūtas fons paliek iesaistīts šajos procesos.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Grieķija, parāds, Vācija

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats