23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Krievijas sankcijas pret Rietumvalstīm nebūs bezgalīgas, uzsver Medvedevs
Krievijas sankcijas pret Rietumvalstīm nebūs bezgalīgas, uzsver Medvedevs
Autors: BNA / 12. augusts 2015, 13:20
Krievijas sankcijas pret Rietumvalstīm nebūs bezgalīgas, norādījis Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.


Krievu lauksaimniecība ieguvusi spēcīgu impulsu, kad pretpasākumi pret Rietumvalstīm tika ieviesti, bet pārtikas embargo nepaliks spēkā uz visiem laikiem, pavēstījis Krievijas premjerministrs.

"Nesen mēs pagarinājām šos ierobežojumus par vēl vienu gadu, un jāatzīst, ka tas palīdzējis dažādām firmām sasniegt dažus sasniegumus," sacīja Medvedevs.

Premjerministrs norāda, ka lauksaimniecības firmas apstiprina, ka viņu darbu fronte kļuvusi plašāka un pavērušās iespējas pārdot produktus vairāk.

"Vienlaikus mēs saprotam ka šie ierobežojumi ir svarīgi. Tie tikuši pagarināti par vienu gadu, bet tie nebūs bezgalīgi. Un ikvienam būtu jāizmanto šo pauzi," sacīja Krievijas premjerministrs.

"Ir skaidrs, ka līdz šim mums nav iespēja aizstāt importu pilnībā, jo dažām produktu grupām tas prasīs vairākus gadus," sacīja Medvedevs.

Jau vēstīts, ka atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, Krievijas prezidents Vladimirs Putins šogad parakstījis dekrētu, kas paredz pagarināt pārtikas embargo līdz 2016. gada 5. augustam, tādējādi ierobežojot liellopu gaļas, cūkgaļas, putnu gaļas, piena un zivju produktu, augļu un dārzeņu importu no Rietumvalstīm.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Dmitrijs Medvedevs, pārtikas embargo, sankcijas

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats