23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Krievija plāno iekļaut pārtikas embargo sarakstā jaunas valstis
Krievija plāno iekļaut pārtikas embargo sarakstā jaunas valstis
Autors: BNA / 12. augusts 2015, 9:42
Krievija drīzumā varētu iekļaut pārtikas embargo sarakstā jaunas valstis.


Premjerministra vietnieks Arkādijs Dvorkovičs paziņojis, ka Krievijas valdība apsver paplašināt pārtikas embargo sarakstu, tajā iekļaujot jaunas valstis, uz kurām turpmāk attieksies Maskavas pārtikas importa aizliegums.

"Mūsu plāns ir piemērot ierobežojošus pasākumus tām valstīm, kas atbalstījuši sankcijas pret Maskavu," žurnālistiem otrdien paziņoja Dvorkovičs, norādot,ka pašlaik tiek apspriestas dažādas nianses un detaļas.

"Lēmums tiks pieņemts tuvākajā laikā," pavēstīja premjerministra vietnieks.

Atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, Krievijas prezidents Vladimirs Putins šogad parakstījis dekrētu, kas paredz pagarināt pārtikas embargo līdz 2016. gada 5. augustam, tādējādi ierobežojot liellopu gaļas, cūkgaļas, putnu gaļas, piena un zivju produktu, augļu un dārzeņu importu no Rietumvalstīm.

Jau vēstīts, ka Maskava gatavo priekšlikumus, lai paplašinātu noteikto pārtikas embargo vēl septiņām valstīm, kas atbalstījušas Eiropas Savienības (ES) sankcijas pret Krieviju.

Krievijas lauksaimniecības ministrija strādā pie projekta par likumprojektu, kas aizliegtu pārtikas produktu importu no Albānijas, Melnkalnes, Norvēģijas, Islandes, Lihtenšteinas, Ukrainas un Gruzijas, kas vēl līdz šim nav kritušas zem Krievijas sankciju spiediena.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: aizliegums, eksports, pārtika, pārtikas embargo, sankcijas

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats