04. decembris, Sestdiena
Vārda dienas: Baiba, Barba, Barbara
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Ciprs brīdina par iespējamām pirmstermiņa parlamenta vēlēšanām
Ciprs brīdina par iespējamām pirmstermiņa parlamenta vēlēšanām
Autors: BNA / 30. jūlijs 2015, 11:54
Grieķijas problēmām pieaugot un saasinoties situācijai parlamentā, valsts premjerministrs Aleksis Ciprs brīdināja, ka viņš būs spiests sarīkot pirmstermiņa parlamenta vēlēšanas, ja daļa viņa vadītājas partijas "Radikāli kreiso koalīcija" biedru turpinās nepiekrist starptautisko aizdevēju pieprasītajām reformām.


"Es būtu pēdējais cilvēks, kas vēlas vēlēšanās, ja man būtu garantēts parlamenta vairākums jautājumā par pabeigt manu četru gadu termiņu (...) Tomēr mērķis ir, ja man nebūs parlamenta vairākuma, es būšu spiests rīkot vēlēšanas," trešdien intervijā vietējai radio stacijai sacīja Ciprs.

Eiropas Savienības (ES) pārstāvji un Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) kreditori ir ieradušies Atēnās lai nekavējoties sāktu sarunas ar Grieķijas valdību par jaunu finansiālu atbalstu.

Savukārt septembrī Ciprs plāno sasaukt partijas ārkārtas kongresu, lai apstiprinātu valdības stratēģiju, kas arī lielā mērā noteiks to, vai nāksies rīkot pirmstermiņa vēlēšanas.

Jau vēstīts, ka tuvojoties vēl vienam termiņam, Grieķijas parlaments apstiprināja otro politikas izmaiņu paketi, ko valsts kreditori bija pieprasījuši pieņemt pirms detalizētāku sarunu sākšanās par 86 miljardu eiro glābšanas programmu. Tomēr, lai pieņemtu šīs reformas, Cipram vajadzēja opozīcijas atbalstu.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: aizdevums, Aleksis Ciprs, ekonomika, Grieķija, SVF, vēlēšanas

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats