29. novembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ignats
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Visi saprot, ka Grieķija aizdoto naudu nespēs atdot, pauž Bērziņš
Visi saprot, ka Grieķija aizdoto naudu nespēs atdot, pauž Bērziņš
Autors: BNA / 7. jūlijs 2015, 11:18
Eirozonas valstu līderi un starptautiskie aizdevēji saprot, ka Grieķija aizdoto naudu nekad nespēs atdot, otrdien LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja pašreizējais Valsts prezidents Andris Bērziņš.


“Visi saprot, ka Grieķijai aizdevuši par daudz, un Grieķija nekad aizdoto naudu nespēs atdot, un tas, kas notiek pašlaik, tiek saukts par laika pirkšanu,” intervijā norādīja Bērziņš.

Prezidents norādīja ka neviens, it īpaši augstos amatos esošie, nevēlas “palikt malējie un būt atbildīgi par to, kas ir noticis”.

Viņš pauda, ka esošā situācija piespiedīs meklēt reālus risinājumus un nākotnē eirozonas valstīm jāparedz mehānisms, kā no eirozonas izstāties vai iziet.

Jau vēstīts, ka svētdienas referendumā vairāk nekā 60% grieķu nobalsojuši pret starptautisko aizdevēju reformu priekšlikumiem, kas radījušas bažas par tālāko Grieķijas likteni.

Grieķijai un starptautiskajiem aizdevējiem ir jāvienojas par reformu plānu, kas ļautu izmaksāt Grieķijai pēdējo aizdevumu 7,2 miljardus eiro apmērā. Lai arī sarunas ilgušas jau piecus mēnešus, vienošanās aizvien nav panākta.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Andris Bērziņš, Grieķija

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats