29. novembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ignats
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Grieķija ir gatava jebkuram iznākumam, paziņo valdības amatpersona
Grieķija ir gatava jebkuram iznākumam, paziņo valdības amatpersona
Autors: BNA / 29. maijs 2015, 16:55
Grieķija vēlas vienoties ar aizdevējiem, taču ir gatava jebkādam rezultātam, pavēstījis galēji kreisās partijas “Syriza” preses sekretārs Nikos Filis.


Viesojoties Grieķijas telekanālā, Filis norādīja, ka Grieķijas valdība pašlaik veic visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai spētu risināt katru iespējamo iznākumu sarunās ar starptautiskajiem aizdevējiem.

“Valdībai ir jābūt gatavai jebkuram rezultātam. Grieķijas iespējamais defolts ir raisījis bažas visā Eiropā un nevar noliegt, ka sistemātiski risks pastāv,” sacīja Filis, piebilstot, ka iespējams jebkāds iznākums.

Attiecībā uz nākamo maksājumu, kas Grieķijai jāveic līdz 5. jūnijam, Filis atkārtoja, ka maksājums tiks veikts, ja valsts kasē būs pieejami līdzekļi.

Tikmēr Eiropas Savienības (ES) ekonomikas komisārs Pjērs Moskovisī nācis klajā ar paziņojumu, kurā norāda, ka trīs nedēļu laikā Grieķijas sarunās ar aizdevējiem novērots lielāks progress kā pēdējo trīs mēnešu laikā.

Jau vēstīts, ka līdz jūnijam Grieķijai jāatmaksā parāds Starptautiskajam Valūtas Fondam (SVF) 1,5 miljardu eiro apmērā.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Grieķija

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats