17. janvāris,
Vārda dienas: Tenis
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Izraēlas bankas tiek aicinātas ievērot sankcijas pret Krieviju
Izraēlas bankas tiek aicinātas ievērot sankcijas pret Krieviju
Autors: BNA / 11. maijs 2015, 12:45
Izraēlas centrālā banka aicinājusi vietējās bankas ievērot sankcijas pret Krieviju, ko pagājušajā gadā noteica Eiropas Savienība (ES) un ASV, vēsta ārvalstu mediji.


Izraēlas centrālā banka ar vēstules starpniecību aicinājusi vietējās bankas izveidot politiku un noteikumus, strādājot ar uzņēmumiem un bankām Krievijā “Ir noteiktas starptautiskās sankcijas pret konkrētām personām un uzņēmumiem Krievija,” vēstulē rakstīja centrālā banka, norādot, ka sankciju režīmi ir sarežģīti un ar dažādām sekām.

“Tā kā ir iespējams, ka sankcijas attieksies arī uz citām bankām un finanšu institūcijām, tiek prasīts, lai Jūs būtu informēti un saņemtu juridiskas konsultācijas par to,” rakstīts vēstulē.

Vēstulē norādīts, ka bankām nepieciešams skenēt savus kredītportfeļus, lai pārbaudīti, vai viņi strādā ar personām un uzņēmumiem, uz kuriem attiecas Rietumvalstu noteiktās sankcijas. Tiek uzsvērts, ka tas nepieciešams, lai identificētu un novērstu jaunus darījums ar personām, uz kurām attiecas noteiktās sankcijas un izveidotu jaunu darbu kārtību ar attiecīgajām pusēm, raksta portāls NRA.lv

“Bankām ir atļauts atteikties veikt jaunus darījumus vai pārtraukt jau esošos līgumus ar personām, uz kurām sankcijas attiecas, un tas tiks uzskatīts par saprātīgu atteikumu sniegt pakalpojumu saskaņā ar likumu,” teikts vēstulē.

Jau vēstīts, ka ņemot vērā Krievijas agresiju Ukrainā, ES noteikusi pret valsti ekonomiskās sankcijas.

Rietumu sankcijas Krieviju ir novedušas pie smagas ekonomiskās krīzes un rubļa sabrukuma, kas pērn gandrīz par 50% zaudēja savu vērtību attiecībā pret ASV dolāru.

Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ES, Izraēla, Krievija

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats