27. janvāris, Piektdiena
Vārda dienas: Ildze, Ilze, Izolde
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Putins noliedz apgalvojumus, ka Krievijā piedzīvo ekonomisko krīzi
Putins noliedz apgalvojumus, ka Krievijā piedzīvo ekonomisko krīzi
Autors: BNA / 29. aprīlis 2015, 12:54
Krievijas ekonomika ir pārdzīvojusi grūtāko brīdi un valstī krīze nav gaidāma, otrdien medijiem preses konferencē sacīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.


“Krievijas ekonomikas pamati ir nostiprinājušies un stabilitāti pilnībā nevar iznīcināt,” sacīja Putins, piebilstot, ka grūtību pārvarēšana 2014. gadā bija viens no lielākajiem sasniegumiem pēdējos gados.

Savukārt runājot par notikumiem Krievijas ekonomikā, tai skaitā, Eiropas Savienības (ES) sankcijas, straujo rubļa kursa vērtības kritumu un naftas krīzi, Putins norādīja, ka ekonomika piedzīvojusi dažādus sarežģījumus, taču noliedza, ka tā būtu krīze.

“Skaidrs, ka nekāda sabrukuma nav,” uzsvēra Putins, vienlaikus norādot, ka pēdējā gada notikumi vēl aizvien ir jūtami un valstī uzreiz viss neies uz augšu, tomēr sliktākais jau esot aiz muguras.

Komentējot Krievijas iekšzemes ekonomiku, prezidents norādīja, ka ražošanas līmenis aizvien ir zemāks nekā gaidīts un algas pieaugums pārsniedz produktivitātes pieaugumu, tomēr vienlaikus Putins ir optimistisks un cer, ka situāciju būs iespējams stabilizēt īstermiņā.

Ieskicējot galvenos mērķus valsts ekonomikā, Putins norādīja, ka primārais uzdevums ir nostiprināt ekonomiskās suverenitātes un attīstību, kā arī augsto tehnoloģiju un augstas veiktspējas:”Es esmu pārliecināts, ka mēs varam to izdarīt,” sacīja Krievijas prezidents.

Jau vēstīts, ka saskaņā ar Eiropas Komisijas (EK) aprēķiniem Krievijai draud ekonomikas recesija.

Savukārt Krievijas premjers Dmitrijs Medvedevs pagājušajā nedēļā norādīja, ka situācija Krievijas ekonomikā patiešām ir smaga.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ekonomika, ES sankcijas, Krievija, krīze, nafta, ražošana, rublis, Vladimirs Putins

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats