23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Krievijas ekonomikas attīstības ministrs atbalsta ieceri atvieglot pārtikas embargo atsevišķām ES valstīm
Krievijas ekonomikas attīstības ministrs atbalsta ieceri atvieglot pārtikas embargo atsevišķām ES valstīm
Autors: BNA / 28. aprīlis 2015, 11:31
Krievija apsver domu tuvākajā laikā atvieglot pārtikas embargo Grieķijai un Ungārijai, atļaujot atsevišķu produktu piegādi, paziņojis Krievijas ekonomikas attīstības ministrs Aleksejs Uļukajevs.


“Es personīgi un ministrija apsveram domu izslēgt konkrētu preču pozīciju. To var izdarīt ātri un efektīvi. Taču šis lēmums tiks pieņemts politiskā līmenī,” norādīja amatpersona.

Iepriekš, 7. aprīlī, bijušais zemkopības ministrs Nikolajs Fedorovs izteicas, ka valdība varētu apsvērt iespēju atcelt pārtikas embargo noteiktām Eiropas Savienības (ES) valstīm, kuras arī bijušas iniciatores attiecību uzlabošanai ar Krieviju: “Tās ir Grieķija, Ungārija un Kipra,” toreiz apstiprināja Fedorovs.

Ministra teikto apstiprinājis arī Krievijas veterinārās un pārtikas uzraudzības dienesta “Rosseļhoznadzor” vadītājs Sergejs Dankverts, norādot, ka iepriekš nosaukti trīs valstu produkti būs pirmie, kas atgriezīsies Krievijas lielveikalu plauktos pēc sankciju atcelšanas.

Jau 1. martā Grieķija lūgusi Krieviju atcelt importa aizliegumu apelsīniem, zemenēm un persikiem, uz ko lauksaimniecības attīstības ministra vietnieks norādījis, ka pastāv ļoti liela varbūtība, ka divas vai trīs preces tiks izslēgtas no embargo saraksta.

Kā jau ziņots, Krievija 7.augustā noteikusi importa aizliegumu lielākajai daļai pārtikas produktu no ES, ASV un citām rietumvalstīm, kas atbalstījušas sankcijas pret Krieviju.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: eksports, Krievijas embargo, sankcijas

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats