09. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Apolonija, Simona
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Krievija plāno noteikt stingrākus ierobežojumus Eiropas pārtikas importam
Krievija plāno noteikt stingrākus ierobežojumus Eiropas pārtikas importam
Autors: BNA / 27. aprīlis 2015, 15:42
Krievija plāno noteikt stingrākus aizliegumus pārtikas produktu importam no Eiropas valstīm, ierobežojot augļu un dārzeņu eksportu, vēsta ārvalstu mediji.


Krievija, kas pērn 7.augustā noteica importa aizliegumu lielākajai daļai pārtikas produktu no Eiropas Savienības (ES) , ASV un citām rietumvalstīm, kas atbalstījušas sankcijas pret Maskavu, plāno noteikt vēl stingrākus aizliegumus pārtikas produktu importam.

Krievija nedēļas nogalē pārtrauca importu no Bulgārijas, jo uzskata, ka tās uzņēmumi, izmantojot viltotus dokumentus, pārkāpj Krievijas importa aizliegumu, zem viltus preču zīmēm ievedot pārtiku no sankciju sarakstā esošajam Eiropas valstīm.

Krievijas pārtikas uzraudzības dienesta “Rosseļhoznadzor” pārstāve norāda, ka dienests nav spējis apstiprināt importēto ābolu izcelsmi, kas it kā uz Krieviju piegādāti no Ķīnas, Brazīlijas un Marokas.

Dienesta pārstāve brīdinājusi, ka Bulgārija bija pirmais solis, lai stiprinātu kontroli pār piegādēm un attiecīgi lēmumi varētu tikt pieņemti arī citu ES valstu gadījumā.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: eksports, imports

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats