23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Putins: ES noteiktās sankcijas pret Krieviju tik drīz netiks atceltas
Putins: ES noteiktās sankcijas pret Krieviju tik drīz netiks atceltas
Autors: BNA / 16. aprīlis 2015, 15:26
Sankcijas, kuras Eiropas Savienība (ES) Krievijai noteica pēc iebrukuma Ukrainā, tik drīz nebeigsies, prognozē Krievijas prezidents Vladimirs Putins.


Ceturtdien viesojoties raidījumā “Tiešā līnija”, kurā Krievijas prezidents atbildēja uz valsts iedzīvotāju jautājumiem, Putins paziņoja, ka jārēķinās ar sankciju turpināšanos, izslēdzot iespēju, ka būtu gaidāma sankciju atcelšana.

Savukārt uz jautājumu, kā Rietumvalstu sankcijas ietekmē Krieviju, Putins tikai paraustīja plecus, norādot, ka “sankcijas ir sankcijas”, uzsverot, ka valsts politiskie partneri ir izvēlējušies mēģināt aizkavēt Krievijas attīstību.

Vienlaikus Putins uzsvēra, ka sankcijas pret Krieviju sniegušas spēcīgu impulsu valstij, lai tā veicinātu augsto tehnoloģiju attīstību un palielinātu vietējo lauksaimniecības produktu ražošana, tādējādi palēnām samazinot atkarību no citu valstu importa.

“Mums ir jāizmanto esošā situācija, lai sasniegtu jaunu attīstības līmeni,” sacīja Putins.

Valsts iedzīvotājus prezidents mierināja ar vārdiem, ka jebkurā situācijā Krievija spēs palikt vienota: “Ja mēs saglabāsim stabilu situāciju iekšpolitikā un konsolidāciju sabiedrībā, mums nevajadzētu baidīties ne no kādiem draudiem,” sacīja Putins.

Krievijas prezidents uzsvēra, šobrīd nepieciešams pildīt Minskas vienošanos, norādot, ka Maskava dara visu iespējamo, lai vienošanos pildītu, taču Rietumvalstis un Ukraina nesteidzas rīkoties, atstājot spēkā noteiktās sankcijas pret Krieviju.

Komentējot Krievijas ekonomiku, Putins uzsvēra, ka neskatoties uz Rietumvalstu sankcijām, tautas ekonomiskie rādītāji joprojām ir spēcīgi un ekonomikas kritums, visticamāk, būs nenozīmīgs.

Jau vēstīts, ka ņemot vērā Krievijas agresiju Ukrainā, ES noteikusi pret valsti ekonomiskās sankcijas.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: sankcijas, Vladimirs Putins

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats