04. decembris, Sestdiena
Vārda dienas: Baiba, Barba, Barbara
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Putins: Grieķija nav vērsusies pie Krievijas pēc finansiālas palīdzības
Putins: Grieķija nav vērsusies pie Krievijas pēc finansiālas palīdzības
Autors: BNA / 9. aprīlis 2015, 10:59
Grieķija oficiāli nav lūgusi Maskavai finansiālu palīdzību, lai nomaksātu parādu, trešdien pēc tikšanās ar Grieķijas premjerministru Aleksi Cipru sacīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.


“No Grieķijas puses nav atskanējis lūgums pēc palīdzības,” atbildot uz žurnālistu jautājumu, vai Krievija varētu Grieķijai palīdzēt atvieglot parādu slogu, sacīja Putins.

Krievijas prezidents norādīja, ka Maskava neplāno tiešā veidā palīdzēt Atēnām nomaksāt parādu, taču tā varētu palīdzēt privatizējot Grieķijas valsts uzņēmumus, īpašu interesi pievēršot valsts infrastruktūrai, vai ieguldot naudu investīciju projektos, piemēram, gāzesvada “Turkish Stream” pagarinājuma būvniecībā, kurā Grieķija varētu ņemt dalību.

Sadarbībā ar Grieķiju plānota dažādu nozaru projektos, tai skaitā jau pieminētajā enerģētikā, kā arī rūpniecības un lauksaimniecības jomā.

“Jā, mēs gribām, lai īstenojot dažādus lielus projektus Grieķijai rastos ienākumi, kurus valsts varētu izmantot, lai atmaksātu aizdevumus,” sacīja Putins.

“Ja Grieķijas ekonomikas augs pateicoties Krievijai un tā varēs atmaksāt savu aizdevumu Eiropas Savienības (ES) un kreditoriem, tas palīdzēs ikvienam,” norādīja Krievijas prezidents, piebilstot, ka politikai nevajadzētu stāties ceļā uz Grieķijas ekonomikas atveseļošanos.

Jau vēstīts, ka Ciprs trešdien un ceturtdien uzturas vizītē Maskavā, kurās laikā abas puses plāno izrunāt jautājumus, kas attiecas un tirdzniecību un ekonomiku, investīcijām, kultūras un humāno palīdzību, kā arī apspriezt aktuālos starptautiskos jautājumus.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Grieķija, Krievija

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats