23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Prokrievisko spēku komandieris: Mums ir vajadzīga visa Ukraina
Prokrievisko spēku komandieris: Mums ir vajadzīga visa Ukraina
Autors: BNA / 30. marts 2015, 13:51
Mums ir vajadzīga visa Ukraina, Krievijas medijam “Lenta.ru” paziņoja teroristu grupējuma “Doņeckas tautas republika” (“DTR”) Drošības padomes sekretārs un kaujinieku bataljona “Vostok” komandieris Aleksandrs Hodakovskis.


Viņš norādīja uz Minskas vienošanās nepilnībām, piemēram, miera uzturēšanas termiņiem. Šādas nianses sniedz iespēju prokrieviskajiem spēkiem “klusi strādāt”, uzreiz neķeroties pie agresīvās taktikas, bet gaidot uzbrukumam izdevīgu brīdi.

“Gribi mieru-gatavojies karam. Bet vēlos brīdināt: tendence atvirzīt frontes līniju, kas karadarbībā iezīmējās augustā, saglabājās. Ja mēs aktivizēsimies, tad tikai tādēļ, lai dotos uz priekšu. Mēs to negribētu, jo tādējādi ir neizbēgami cilvēku un infrastruktūras zaudējumi, taču mums nav pietiekamu cilvēkresursu, tādēļ esam spiesti izmantot artilēriju. Iznīcināšana ir neizbēgama,” norādīja Hodakovskis.

“Vostok” komandieris ir pārliecināts, ka NATO savus spēkus palīgā Ukrainai nesūtīs, jo nevēlas, lai cīnoties par ukraiņu dzīvībām, kristu viņu pašu karavīri. Cits jautājums esot piespiest Krieviju atzīties tajā, ka viņa iesaistas karā. Kad tas notiks, Rietumiem būs visas iespējas Maskavai kaut kādā veidā uzbrukt, taču Rietumu iesaistīšanās karā nenotiks, jo Ukraina jau ir “izmantota un norakstīta”.

“Es pieņemu “LTR” (Luhanskas tautas republiku) un “DTR” eksistēšanu tikai pārejas posmā. Mūsu karš beigsies tikai tad, kad Krievijas dienvidos būs prokrieviska, antifašistiska valsts. Citiem vārdiem sakot, mums vajadzīga visa Ukraina,” savos uzskatos dalījās Hodakovskis.

Viņš norāda, ka Krieviju vajadzētu beigt vainot pie visa notikušā, jo vienīgais agresors esot Ukraina, kura pašlaik radot DTR un LTR ekonomisko blokādi, padarot grūtākus apstākļus uz Ukrainu atvest pirmās nepieciešamības preces.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats