23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Ukrainas austrumos joprojām norisinās apšaudes
Ukrainas austrumos joprojām norisinās apšaudes
Autors: BNA.LV / 13. februāris 2015, 15:54
Vienu dienu pēc tā, ka četri lielvalstu līderi vienojās par pamiera ieviešanu Ukrainā, Doņeckā un Luhanskā joprojām notiek apšaudes, vēsta ārvalstu mediji. Informācija par jauniem upuriem pašlaik nav.


Apšaudes gan vairs nenorisinās tik spēcīgas kā pirms Minskas samita.

Minskas vienošanās paredz uguns pārtraukšanu 15. februāra pusnaktī, smago ieroču atvilkšanu divu nedēļu laikā, visu cietumnieku atbrīvošanu, kā arī amnestiju kaujās iesaistītajiem, visu ārvalstu kareivju izvešanu no Ukrainas teritorijas un sankciju atcelšanu no Ukrainas puses pret kaujinieku kontrolētajām teritorijām. Ja izdosies īstenot visus iepriekš minētos noteikumus, Ukraina līdz 2015. gada beigām varēs pārņemt kontroli ar Krievijas robežu.

Minskas vienošanās gan Rietumvalstu un ASV amatpersonām rada šaubas par to izpildes realizāciju, tādēļ Eiropas Savienība jau gatavo jaunas sankcijas, kuras ieviestu pamiera noteikumu neievērošanas gadījumā.

Lai gan Krievijas atbalstītie teroristi un separātisti jau ir piekrituši noteikumiem atvilkt ieročus un veikt cietumnieku apmaiņu, citi ne mazāk svarīgi konflikta jautājumi joprojām ir palikuši neatrisināti.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats