17. janvāris,
Vārda dienas: Tenis
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Krievija plāno atbildes gājienu uz ES jaunieviestajām sankcijām
Krievija plāno atbildes gājienu uz ES jaunieviestajām sankcijām
Autors: BNA.LV / 12. septembris 2014, 17:13
Krievijas amatpersonas 11. septembrī paziņoja, ka Krievija ir sākusi izstrādāt jaunas sankcijas pret Rietumiem, kā arī ļoti nosoda ES lēmumu par jaunām sankcijām pret valsti. Maskava tās nosauca par nedraudzīgu aktu un paziņoja, ka tas netiks atstāts bez rezultātiem.


Krievijas Ārlietu ministrijas preses pārstāvis Aleksandrs Lukaševics atklājis, ka viņu atbilde Eiropai būs proporcionāla tiem zaudējumiem, ko jaunās sankcijas nodarīs Krievijas ekonomiskajai situācijai. Viņš gan pauda cerību, ka Eiropas uzņēmumi šīs sankcijas neatbalstīs, jo tās ir neobjektīvas un neproduktīvas pašiem sankciju ieviesējiem.

Maskava pašlaik jau ir izstrādājusi uz lietotu auto tirdzniecību un vieglajām rūpniecības precēm vērstas sankcijas pret Rietumiem, ziņo Krievijas prezidenta Vladimira Putina palīgs Andrejs Belusovs. Viņš atzīmēja, ka Ekonomikas attīstības ministrija ir jau izveidojusi šo preču sarakstu.

Belusovs pārliecināti stāstījis, ka Krievija ir bagāta ar lauksaimniecībai nesaistītām precēm, no kurām Eiropas partneri ir ļoti atkarīgi un nevar bez tām iztikt.

Tāpat iepriekš prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs norādījis, ka iespējamas sankcijas ir vairākas, vienu no variantiem paturot gan rūpniecības preču aizliegumu, gan automobiļu importa embargo, kā arī medicīnas preču importa ierobežošanu.

Kā ziņots, 12. septembrī stājās spēkā ES dalībvalstu ieviestās sankcijas pret Krieviju.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ES, Krievija

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats