23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Porošenko un Putina tikšanās izmaiņas neieviesa
Porošenko un Putina tikšanās izmaiņas neieviesa
Autors: BNA.LV / 27. augusts 2014, 11:48
Otrdien notikušās Ukrainas prezidenta Petro Porošenko un Krievijas prezidenta Vladimira Putina sarunas noslēgušās mierīgi un bez kardināliem rezultātiem. Abas amatpersonas vienojušās drīzumā rīkot militāras konsultācijas par Ukrainas konfliktu. Porošenko pieprasīja, lai Ukrainas austrumos tiek pārtraukts konflikts, taču Putins uzstāja, ka Krievijai ar to neesot nekāda sakara- vainīga ir tikai Kijeva.


Porošenko pēc tikšanās atstāstīja, ka konsultācijas plānots rīkot starp Krievijas un Ukrainas robežsardzes dienestiem un ģenerālštābiem, cenšoties atrisināt jautājumu par situāciju uz abu valstu robežas. Putins pauda, ka šādu dialogu atbalsta, bet nevarēs tajā neko iebilst, jo Krievija konfliktā nepiedalās. Vēl Krievijas prezidents izteicās, ka vienojies ar Porošenko atjaunot kontaktgrupas sarunas starp Krieviju, Ukrainu un Eiropas Drošības un sadarbības organizāciju.

Ukrainas prezidents teica, ka tuvākajā laikā tiks izstrādāta ceļa karte, kas palīdzēs pārtraukt kaujas starp Ukrainas karavīriem un bruņotajām bandām Austrumukrainā.

Putins ziņoja, ka atsāksies arī sarunas par enerģētiku ar Kijevu, tajā piedalīsies darba grupa, kurā tiks pārstāvēta Ukraina, Krievija un ES. Sarunas risināsies ap Maskavas raizēm par Kijevas un Briseles tirdzniecības līgumu.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats