23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Ukrainā aizliedz vairākus Krievijas televīzijas kanālus
Ukrainā aizliedz vairākus Krievijas televīzijas kanālus
Autors: BNA.LV / 20. augusts 2014, 17:44
Ukrainā turpmāk tiks aizliegti 14 Krievijas televīzijas kanāli, jo tajos tiek izplatīta kara propaganda un vardarbība, savā sociālajā tīklā “Facebook” paziņojis Ukrainas Iekšlietu ministrijas padomnieks Antons Geraščenko.


Krievijas mediji vēsta, ka Ukrainas kabeļu operatori, turpmāk translējot kādu no 14 aizliegtajiem kanāliem, varēs saņemt naudas sodu vai pat zaudēt licenci.

Geraščenko raksta, ka Ukraina ir suverēna un neatkarīga valsts, tādēļ tai ir jāpasargā sevi no Krievijas agresijas, kura rada naidu starp dažādām grupām Ukrainā.

Aizliegtos kanālus nevarēs translēt arī viesnīcās, slimnīcās un sanatorijās.

Jau iepriekš jūlijā tikai ieviests aizliegums raidīt vairākus Krievijas kanālus, bet par spīti likumam, daļa operatoru joprojām austrumos turpināja aizliegtos kanālus pārraidīt.

Aizliegumā ietilpst visi Krievijas valsts televīzijas kanāli un lielās reģionālās raidorganizācijas. Ukrainā nedrīkstēs translēt šādus kanālus- “RTR-Planeta”, “NTV-Mir”, “Rossya 24″, “Channel One. World Feed”, “Rossya 1″, “TVCI”, “TNT”, “Zvezda”, “Peterburg 5″, REN-TV”, “RBK-TV”,”Life News” un “RT”.

Geraščenko atklāj, ka nepieciešamības gadījumā, ja Krievija centīsies pastiprināt televīzijas signālu stiprumu Austrumukrainā, tā varētu izmantot no padomju laika saglabājušos tehniku, kura bloķēja dažādu kanālu nonākšanu padomju savienībā.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: TV, Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats