23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Krievija «informē starptautisko sabiedrību» un pieprasa Ukrainai pārtraukt iedzīvotāju nogalināšanu
Krievija «informē starptautisko sabiedrību» un pieprasa Ukrainai pārtraukt iedzīvotāju nogalināšanu
Autors: Apollo.lv / 3. jūlijs 2014, 16:49
Krievijas Ārlietu ministrija ceturtdien paziņojumā uzskaitījusi, kad un kur Ukrainas armija veikusi uzbrukumus civilajiem objektiem, tādējādi nogalinot mierīgos iedzīvotājus valsts austrumos. Vienlaikus Krievija norāda, ka pieprasa pārtraukt civiliedzīvotāju nonāvēšanu.


Ministrijas paziņojumā teikts: «Turpinām iznormēt Krievijas, Ukrainas un starptautisko sabiedrību par jauniem upuriem un postījumiem Ukrainas austrumos, ko veikusi Ukrainas armija.»

Krievija norāda, ka vairākos uzbrukumos nogalināti civiliedzīvotāji, vairāki cietuši, kā arī iznīcinātas to mājas. Tāpat Ārlietu ministrija norāda, ka Ukraina uzbrukumos izmantojusi reaktīvo mīnmetēju sistēmas «Grad», raksta Apollo.lv.

«Kramatorskā naktī artilērijas uzbrukumā iznīcinātās mājas, starp vietējiem iedzīvotājiem ir bojāgājušie un cietušie. Kramatorskas priekšpilsēta apšaudīta ar «Grad»».  

«Atkārtoti pieprasām Ukrainas varai pārtraukt civilo objektu apšaudīšanu, lai glābtu cilvēku dzīvības,» norādīts ministrijas paziņojumā.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Krievija, Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats