20. jūnijs, Ceturtdiena
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Uz Latviju neataicinātais Kirils, uzstājoties svētvietā, aicina mobilizēt armiju un iedzīvotājus (video)
Uz Latviju neataicinātais Kirils, uzstājoties svētvietā, aicina mobilizēt armiju un iedzīvotājus (video)
Autors: NRA.lv / 11. aprīlis 2014, 14:06
"Mums ir pieteikts nepieteiktais karš. Visiem Krievijas ļaudīm neatkarīgi no tautības ir pieteikts karš," uzskata patriarhs Kirils, komentējot norises Ukrainā.

Uzstājoties Volgogradā, pie sķirsta ar svētajiem pīšļiem, februārī patriarhs ar garīgajam līderim neraksturīgu dedzību aicināja Krievijas tautu mobilizēties ne vien garīgi un emocionāli, bet arī militāri, jo Krievijai esot pietaikts nepieteiktais karš.

Jāatgādina, ka tieši dēļ pārāk ciešās saistības ar Kremli Latvija ir atcēlusi Kirilam izteikto uzaicinājumu apmeklēt mūsu valsti.

Šodien arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uzsvēra - Krievijas pareizticīgās baznīcas galvas patriarha Kirila vizīte Latvijā ir pārcelta uz nenoteiktu laiku.

Kā atzina ministrs, diplomātiskajā valodā mēdz būt īpatnības, tomēr šajā gadījumā vizītes pārcelšana arī nozīmējot, ka vizīte ir pārcelta, nevis atcelta.

Kā ziņots, Valsts prezidents Andris Bērziņš lūdzis patriarhu Kirilu nebraukt maijā uz Latviju, kā viņš to bija plānojis, un pārcelt vizīti uz vēlāku laiku.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: patriarhs Kirils, Ukraina, video

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats