23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Nīderlandes varasiestādes arestējušas ukraiņu kontus
Nīderlandes varasiestādes arestējušas ukraiņu kontus
Autors: BNA.LV / 7. marts 2014, 16:50
Kā vēstī ārzemju masu mediji, Nīderlandes varasiestādes pieņēmušas lēmumu arestēt kontus, kuros atrodas vairāki simti miljonu eiro un kas pieder Ukrainas pilsoņiem, pret kuriem Eiropas Savienība vērsusies ar sankcijām.


Kā izteicies Nīderlandes finanšu ministrs Jerūns Deiselblūms, arestētie aktīvi ir aizdomīgi. Sarunā ar vietējiem medijiem Deiselblūms neatklāja kontu īpašnieku vārdus.

Trešdien Nīderlandes parlamentā Deseilblūms informēja, ka pēdējo nedēļu laikā Nīderlandē novērotas vairākas finanšu transakcijas, kuras varētu nosaukt par neparastām. Ministrs izteicās, ka šīs aktivitātes ir saistāmas ar vairāku Ukrainas uzņēmēju centieniem izvest no Nīderlandes tās finanšu institūtos ieguldītos līdzekļus.

Eiropas Savienība, Šveice, Lihtenšteina un Kanāda ir paziņojušas par aktīvu iesaldēšanu 18 Ukrainas pilsoņiem, kuri ir saistīti ar korupciju un valsts līdzekļu piesavināšanos. Šo personu sarakstā, pret kurām ir vērstas sankcijas, tiek minēts arī Ukrainas (eks)prezidents Viktors Janukovičs un ekspremjers Mikola Azarovs.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Nīderlande, Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats