27. janvāris, Piektdiena
Vārda dienas: Ildze, Ilze, Izolde
Sākuma lapa » Makroekonomika » Maxima ar labklājības ministri apspriež kompensāciju izmaksas principus
Maxima ar labklājības ministri apspriež kompensāciju izmaksas principus
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 11. decembris 2013, 17:05
Trešdien, 11.decembrī „Maxima” akcionārs un pēc Zolitūdes traģēdijas izveidotās Krīzes vadības grupas vadītājs Igns Staškevičs tikās ar labklājības ministri Ilzi Viņķeli, lai pārrunātu iespējamos sadarbības modeļus, kā visefektīvāk izmaksāt pabalstus, kurus traģēdijā bojāgājušo bērniem piešķirs „Maxima”.


„Maxima” apstiprināja, ka bojā gājušo bērniem līdz pilngadības sasniegšanai ik mēnesi tiks izmaksāts pabalsts vidējās neto mēnešalgas apmērā. Bērniem, kuriem bojā gājuši abi vecāki, šis atbalsts tiks izmaksāts dubultā apmērā.

Patlaban „Maxima” kompensācijās ir izmaksājusi 126 000 latu, un izmaksas turpinās. Ikmēneša pabalsts ir izmaksāts jau pieciem bērniem, un pašlaik „Maxima” turpina informācijas apmaiņu ar valsts un pašvaldību iestādēm, lai gūtu precīzus datus par personām, kam izmaksājami pabalsti.

„Maxima” šīsdienas sarunā vēlējās saņemt informāciju par to, kādu juridiski praktisko formu kompensāciju izmaksai vēlas piedāvāt Labklājības ministrija. I.Staškevičs labklājības ministri I.Viņķeli informēja arī par „Maxima” izstrādātajiem alternatīvajiem piedāvājumiem minētās kompensācijas izmaksāt, piemēram, piesaistot apdrošināšanas kompāniju.

Abas puses vienojās, ka  jāturpina kopīgs darbs, precizējot jautājumus par izmaksu praktisko formu, lai tādējādi atrastu un īstenotu Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo bērniem iespējami labāko un optimālāko risinājumu.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Igns Staškevičs, Ilze Viņķele, Maxima

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats