23. februāris, Piektdiena
Vārda dienas: Almants, Haralds
Sākuma lapa » Makroekonomika » Saeima lems par atbalstu uzņēmējiem, lai palīdzētu atmaksāt nodokļu parādus
Saeima lems par atbalstu uzņēmējiem, lai palīdzētu atmaksāt nodokļu parādus
Autors: NRA.lv / 25. jūlijs 2012, 17:23
Saeima ārkārtas sesijas ārkārtas sēdē ceturtdien, 26.jūlijā, lems par nodokļu atbalsta pasākumiem uzņēmējiem, Latvijā kontrolējamo narkotisko vielu saraksta papildināšanu ar jaunām psihotropām vielām, kā arī atkārtoti skatīs izmaiņas likumu ierosināšanas procedūrā.


Lai atvieglotu nodokļu maksātājiem ekonomiskās krīzes rezultātā radušos nodokļu parādu slogu, Saeima trešajā lasījumā skatīs Nodokļu atbalsta pasākuma likumu. Likums paredz pagarināt līdzšinējo nodokļa parāda samaksas termiņu un nosaka nodokļu maksātāju loku, kas varēs pieteikties šiem pasākumiem. Nodokļu atbalsta pasākumu varēs izmantot tie uzņēmumi, kuriem parādi radušies līdz pagājušā gada 1.septembrim.

Saeima skatīs arī grozījumus likumā "Par tautas nobalsošanu un likumu ierosināšanu", kurā izskatīšanai Saeimas sēdē iekļauti 40 priekšlikumi par izmaiņām kārtībā, kā vēlētāji var ierosināt likumus un Satversmes grozījumus. Ņemot vērā Valsts prezidenta izteiktos apsvērumus, kas bija par pamatu parlamenta pieņemtā likuma nosūtīšanai otrreizējai caurlūkošanai, likumprojektā skaidri noteiktas pašvaldību iestādes, kas nodrošinās parakstu apliecināšanu. Likuma grozījumi paredz būtiski samazināt parakstu apliecināšanas izmaksas pašvaldībās, kā arī pārejas periodā saglabāt divpakāpju procedūru likumu ierosināšanai.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Nodokļi, parādi, Saeima, Uzņēmēji

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats