23. februāris, Piektdiena
Vārda dienas: Almants, Haralds
Sākuma lapa » Makroekonomika » Savickis: Varbūt tā arī jādzīvo - ēst poļu kartupeļus un būt apmierinātam
Savickis: Varbūt tā arī jādzīvo - ēst poļu kartupeļus un būt apmierinātam
Autors: Apollo.lv / 21. maijs 2012, 9:37
Bijušais VDK darbinieks un «Itera Latvija» prezidents Juris Savickis, runājot par ekonomisko situāciju valstī un to vai var just, ka krīze pārvarēta, atzīst, ka viņam tādas pozitīvas sajūtas nav. Viņš intervijā laikrakstam «Diena» norādīja, ka, salasot naudu pa sīkumiem, varbūt budžets veidojas labi, bet tā netiek tērēta. Varbūt tā arī jādzīvo – braukt pa sūdīgiem ceļiem, ēst poļu kartupeļus un būt apmierinātam, viņš teica.


«Man tādas pozitīvas sajūtas nav. Es gan to pozitīvo sajūtu lasu avīzēs un skatos televizorā. Bet dzīvē kaut kā viss notiek citādi,» intervijā laikrakstam «Diena» atzina Savickis.

Viņš norādīja, ka cilvēki kā nāca žēloties, ka nav naudas, tā to dara arī tagad, raksta Apollo.lv.

Savickis sacīja: «Par gāzi – kā daļa nevarēja samaksāt, tā nevar samaksāt. Bankas turpina mest cilvēkus ārā no dzīvokļiem. Nekādas atdzīvošanās nekustamā īpašuma tirgū arī nav. Nauda ienāk no tiem cilvēkiem, kas pērk sakarā ar uzturēšanās atļaujām. Es to optimismu, kas ir avīzēs, neredzu. Man apkārtnē viss ir diezgan padrūmi, visi ir norūpējušies par nākotni.»

Viņš norādīja, ka viņam nekad nav bijis tik daudz draugu, kas aizbraukuši uz ārzemēm, kā tagad.

«Pamatā, redz, kas notiek – ja tu to naudu salasi par sīkumiem, bet netērē, tad jau tā tev it kā ir. Un tad liekas, ka budžets veidojas labi. Bet, kur netērē, tur cilvēki slikti dzīvo, cieš trūkumu, braukā pa sliktiem ceļiem. Tā kopējā infrastruktūra – tā neuzlabojas. Agrāk tu naudu, ko nopelnīji, tērēji. Vienkārši runājot, tagad tu desu vairs nepērc, uz kino neej, atvaļinājumā neej, sievasmāti neapmeklē – un tev liekas, beidzot nauda parādījusies. Varbūt tā arī jādzīvo – braukt pa sūdīgiem ceļiem, ēst poļu kartupeļus un būt apmierinātam,» sacīja Savickis. 


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ekonomika, Itera Latvija, Juris Savickis, Latvija

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats