16. janvāris, Sestdiena
Vārda dienas: Lida, Lidija
Sākuma lapa » Makroekonomika » Ušakovs sola atgūt nozagto Rīgas namu pārvaldnieka naudu
Ušakovs sola atgūt nozagto Rīgas namu pārvaldnieka naudu
Autors: IR.lv / 16. aprīlis 2012, 11:11
Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) ir pārliecināts, ka lielāko daļu SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) nozagtās naudas izdosies atgūt. To viņš teica intervijā Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumam "900 sekundes".


Ušakovs teica, ka aptuveni 170 000 latu no 247 000 latu, kas bija pārskaitīti kādai firmai, nevis samaksāti par apkuri, ir arestēti. Tas viešot cerības, ka šo naudu izdosies atgūt, raksta LETA.

Rīgas domes priekšsēdētājs atklāja, ka šī amatpersona pārskaitīja minēto summu uz savu radu firmas kontu, bet lietvedībā viltoja dokumentus, norādot, ka nauda samaksāta par apkuri. Pēc tam šī amatpersona aktīvi lobēja bankas konta slēgšanu, tādējādi cerot noslēpt savas darbības.

Pateicoties RNP darbinieku aktīvai rīcībai, šo zādzību izdevies atklāt. Ušakovs piebilda, ka cilvēkam, kurš tiek turēts aizdomās, bija nevainojama reputācija, viņš bija strādājis vadošos amatos valsts uzņēmumos, pirms atnāca uz pašvaldības struktūru un nav bijis iespējams prognozēt, ka cilvēks šādi rīkosies. Pašlaik 15 namu pārvaldes ir apvienotas vienā uzņēmumā, tādēļ kontroli nodrošināt ir daudz vieglāk, teica Ušakovs.

Kā ziņots, RNP valde tās priekšsēdētāja Ervina Straupes personā vērsusies Valsts policijas Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldē ar iesniegumu par iespējamu lielā apjoma uzņēmuma līdzekļu zādzību, raksta IR.lv.

Aizdomas par iespējamu līdzekļu zādzību no uzņēmuma radušās, ieviešot jaunu finanšu līdzekļu plūsmas kontroles sistēmu, kā arī pateicoties "Rīgas namu pārvaldnieka" darbinieku vērībai.


Diskusija par rakstu (0) , Nils Ušakovs, Rīgas namu pārvaldnieks

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats