27. janvāris, Piektdiena
Vārda dienas: Ildze, Ilze, Izolde
Sākuma lapa » Makroekonomika » Ministram Vilkam Jezdakovas izteikumi šķiet nepieņemami; pieprasa paskaidrojumu
Ministram Vilkam Jezdakovas izteikumi šķiet nepieņemami; pieprasa paskaidrojumu
Autors: Apollo.lv / 5. marts 2012, 17:59
Finanšu ministrs Andris Vilks (V) par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Nelijas Jezdakovas rīcību, izvairoties no intervijas sniegšanas un «De facto» žurnālistu Jāni Gesti nosaucot par «svoloču», pieprasījis Jezdakovai sniegt paskaidrojumu, portālam «Apollo» pastāstīja Finanšu ministrijas pārstāvis Aleksis Jarockis.


Vilks uzskata, ka šādas augstas amatpersonas rīcība ir nepieņemama, informēja Jarockis, norādot, ka pēc Jezdakovas paskaidrojuma saņemšanas ministrs lems par tālāko rīcību.

Tāpat ministrs par Jezdakovas rīcību atvainojas žurnālistam Jānim Gestem.

Vilks pēc šī gadījuma uzdevis VID izveidot ārējās komunikācijas stratēģiju, kuru ministrs vēlas redzēt iesniegtu tuvākā mēneša laikā.

Jau ziņots, ka Latvijas Televīzijas raidījums «De facto» svētdien vēstīja: Jezdakova mēģinājusi izvairīties no sniegšanas Latvijas Televīzijai, bet jau pēc notikušas intervijas VID ģenerāldirektore atļāvusies žurnālistam Jānim Gestem nodot sveicienu, ka viņš ir «svoločs».

Raidījums «De facto» vēstī, ka žurnālists 17.janvārī nosūtīja intervijas pieprasījumu VID. Tikai 22.februārī tika nosūtīts intervijas atteikums.

Par saņemto atteikumu raidījums informēja Valsts kanceleju un Finanšu ministriju. Un tikai pēc tam notika intervija ar VID ģenerāldirektori.

VID vadītāja neslēpa savas dusmas un interviju sniedza, demonstratīvi pārtraucot sanāksmi savā kabinetā, vēstī raidījums.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Andris Vilks, Nelija Jezdakova, VID

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats